Country Gardrop Modelleri

Contry tarzı dolap modelleri

Son günlerde özellikle country gardrop modelleri çok popüler oldu. Bir çok mobilya markasının country tarzındaki dolapları kesinlikle hem çok şık hem de oldukça tarz görünümlere sahip. Ancak içlerinde bazı markaların tasarımları çok daha güzel ve diğerlerine oranla kesinlikle çok daha şık. Bu nedenle bu markaların country gardrop modellerini inceleyeceğiz.

Country Gardrop Modelleri

Biliyorsunuzdur contry tarzı dolap modelleri demek aslında sıcak bir beyaz renge sahip olan şık dolaplardır ve hemen hemen her eve kolayca uyum sağlar bu tarz mobilyalar.

Contry tarzı dolap modelleri

Country gardrop ikea

Ülkemizde aslında country tarzını en çok benimseyen ve en fazla kullanan markalardan biri ikea. Hatta bir çok insan belkide country tarzı ile bu marka sayesinde tanıştı. Ancak country gardrop ikea denilince karşımıza çok güzel modelleri çıkıyor.

Country gardrop ikea

Contry gardrop doğtaş

Doğtaş kısa bir süre öncesine çok ciddi bir yükseliş yaşadı ve çok popüler oldu. Hem modern ve farklı olan tarzı hem de sağlam mobilyaları sayesinde çok sevildi. Markanın country tarzı dolaplarını da biz çok beğendik. Hem çok kullanışlı, hem de oldukça şık görünüyorlar.

Country yatak odası takımı doğtaş

Country gardrop kelebek mobilya

Aslında kelebek mobilyanın country tarzı mobilyalarını ilk gördüğümüzde pek de sevmedik. Tam olmamış gibiydi ve daha çok eskitmeyi andırıyordu. Ancak diğer modellerine baktığımızda aralarında kesinlikle güzel modeller olduğunu gördük.

Country gardrop kelebek mobilya

Country gardrop tepe home

Tepe home markasının kendine has bir tarzı ve dokusu olmuştur her zaman. Country tarzı mobilyaları ise çok çeşite sahip olmasa da içlerinde son derece modern ve özel modeller var.

Country gardrop modeli tepe home

Country gardrop istikbal mobilya

İstikbal ülkemizde en çok tercih edilen ve en popüler markaları arasında. Markanın country tarzı dolapları ise son derece şık ve oldukça fazla seçeneğe sahip. 3 kapılısından tutun da, daha fazla kapaklısına kadar ve sürgülülerine kadar model oldukça fazla.

country gardrop modeli istikbal

Country tarzı mobilyalar son günlerin en trend dekorasyonları arasında ilk sıralarda gösteriliyor. Beyazın ferah duruşu ve sıcak havası çok hoş ve çok şık bir tarz yaratıyor. Parlak beyaz olmayışı modern bir görüntü elde etmesini sağlıyor.