Evini Yenileyenler İçin En Yeni Dekorasyon Trendleri

Ev dekorasyonu hem çok eğlenceli hem de oldukça zordur aslında. Bu nedenle evini yenileyenler için en yeni dekorasyon trendlerini sizler için araştırdık ve burada yazmaya karar verdik. Herkes hayallerindeki evi yaratmak ister. Ancak hayallerindeki evi yaratırken de aslında trendlerden uzak da kalmamak kesinlikle gerekir. Dünya sürekli değişir, hayat akar gider ve en önemlisi değişen trendlere ayak uydurmazsak biz de eski kalırız. Eski bakımsız ve kötü bir görüntü yaratır. Bu nedenle eğer evinizi dekore ettirmeyi düşünüyorsanız en yeni trendleri bilmenizde fayda. Endişelenmeyin en doğru yerdesiniz. Tüm dünyada en trend olan dekorasyon modellerini sizlerle paylaşacağız.

evini-yenileyenler-icin-en-yeni-dekorasyon-trendleri

Genelde hep şu soru sorulur ev dekorasyonu nasıl yapılır? Aslında cevap çok basit. Evinizin büyüklüğü ve şekli sonucunda en yeni ev dekorasyonları araştırılır ve ev dekore edilmeye başlanır. Öncelikle şunu söyleyelim bu sezon ev dekorasyonunda trendler oldukça çeşitli ve bolca alternatif var.

ev-dekorasyonu-nasil-yapilir

Bohem ve vintage tarzı bu sezon ev dekorasyonunda oldukça trend. Valeron markası özellikle yeni tasarımlarında bu etkiyi yoğun olarak hissettirmiş. Ünlü dekorasyon firmasının tasarımlarını incelerseniz gerçekten son derece vintage tarzda ve oldukça şık, bohem görünümlü parçalar karşınıza çıkacak. Özellikle ev dekorasyonu fikirleri arayanlar için iyi bir alternatif diyebiliriz.

ev-dekorasyonu-fikirleri

Gene vintage gibi her zaman trend olmayı başaran modern ev dekorasyonu tasarımları da bu sezon kendinden çok söz ettirecek gibi. Modern tarzda mobilyalar ve modern döşenmiş dekorasyon çeşitleri çok trend. Ancak bilirsiniz bazen modern dekorasyon çok soğuk bir hava yaratabilir. Bunu istemiyorsanız bazı dekorasyon firmalarının modern tasarımlarını incelemenizi öneririz. Örneğin bellona modern tarzda tasarladığı mobilyalarda bu sezon oldukça başarılı.

en-tarz-dekorasyon-modelleri

vintage-dekorasyon-trendi

Marin dekorasyon sevenlerden misiniz? Eğer cevabınız evetse şanslısınız. Çünkü bu sezon marin desenli ve marin tarzı dekorasyon modelleri çok popüler. Özellikle vakko yeni tasarımlarında bunu çok güzel kullanmış ve çok da hoş aksesuarlar yapmış.

marin-ev-dekorasyonu-modelleri

Deri koltuklar en yeni dekorasyon trendlerinde en popüler olacak olan salon koltukları arasında ilk sıralarda gösteriliyor. Özellikle her tarz dekorasyon ile hemen uyum sağlayabilen deri koltuk modelleri bu sezon yıldız parça olarak nitelendiriliyor.

deri-koltuk-modeli

Herkes bilir küçük evleri dekore etmek çok zordur. Ancak bu sezon küçük evlerin de yüzünü güldürecek dekorasyon çeşitleri popüler. Yani depolama alanı geniş olan mobilyalar ve bulunduğu ortamı çok daha ferah ve geniş gösteren beyaz koltuklar. Bunlar yeni dekorasyon trendlerinde çok popüler. Özellikle bu konuda kelebek mobilyanın tasarımlarını incelemenizi öneririz.

kucuk-evleri-dekore-etmek

Kristal aksesuarlar geri dönüyor. Seveni çok ama nefret edeni de çok olan kristal aksesuarlar bu sezon oldukça trend. El işçiliği ve el emeği olan aksesuarları bu sezon çok göreceğiz.

kristal-ev-aksesuarlari