Genç Odası Perde Modelleri

Özellikle genç odası perde modelleri son günlerde oldukça renkli ve çeşitli. Burada birbirinden güzel genç odası perde modellerini göreceksiniz. Bu modeller hem son derece trend hem de oldukça popüler modeller. Klasikleşmiş modeller yerine farklı tasarım perde modellerini değerlendirebilirsiniz. Bunun yanında geçen sezon da çok trend olan şehir temalı perdeler ve farklı tasarım perdeler de gene bu sezonun en çok tercih edilen perde modelleri arasında yer alıyor.

Genç Odası Perde Modelleri

Bazı genç odaları için perde modelleri içinde düz renk modeller çok popüler. Düz, sade ama aslında cool tasarım perdeler. Bu modeller hem erkek hem de kız genç odaları içinde çok tercih edilen modeller arasında oluyor. Uçuş uçuş olan tüller ve beraberinde düz renk perdeler özellikle genç odası dekorasyonuna çok yakışıyor. Düz renkler içinde erkek genç odası perde modellerinde gri, beyaz, mavi, kahverengi ve gri tonları ve turkuazlar çok tercih edilirken, kız odaları için ise daha çok lilalar, morlar, pembeler, beyazlar ve daha pek çok renk aslında tercih edilen renkler arasında geliyor.

genç odaları için perde modelleri

Her odada olduğu gibi genç odası tasarımın da renk ve tarz uyumuna dikkat ederseniz sonuç daha şık olacaktır. Tasarım bir genç odası yapabilirsiniz. Tasarım genç odası ne demek? Yani bir konu üzerine yoğunlaşmış ve o konu üzerine ağırlık verilmiş. Örneğin kedi temalı bir genç odası tasarlayabilirsiniz. Kedi desenli perdeler, kedi desenli bir halı ve duvarlarda da kedi tabloları ya da stickerleri odanın temasını tamamen değiştirecek ve harika bir bütünlük sağlayacaktır.

çiçekli genç odası perde modeli

Ya da bir erkek odası tasarlıyorsunuz ve oğlunuz müziğe ilgili ya da basketbola. Aynı şeyleri bu sefer müzik aleti tasarımlarından yana yapacaksınız. Perdeler, halılar ya da aksesuarlar müzik aleti tasarımlarından oluşacak. Bu tarz odalar gençlerin kendilerini çok daha iyi hissetmelerini sağlayacaktır odalarında. Tasarım odalar içinde son günlerde en çok denizci yani marin tasarım odalar tercih ediliyor bilginiz olsun. Bu hem erkek hem de kız odalarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Hem ferah hem de oldukça eğlenceli bir oda oluyor.

mavi genç odası perde modeli

Ancak tasarım oda yapmak istemiyorsanız da elbette alternatifler sınırlı değil. Gelelim asıl konumuz olan perde konusuna. Aslında diğer odaların dekorasyonlarına oranla genç odaları için alternatif çok daha fazla. Çünkü çok beğendiğiniz ama salonunuza takamadığınız bir perde modelini genç odasında rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Genç odası perde modelleri görsel için galerimizi tıklayabilirsiniz.

renkli genç odası perde modeli