Hastane Odası Süsleme

Hastane odası süsleme örnekleri

Genelde doğum odalarında çok tercih edilir hastane odası süsleme modelleri. Son günlerde de bu trendin çok popüler olduğunu söyleyebiliriz. O soğuk hastane odasını bir anda sıcacık bir parti odasına çevirmek aslında tamamen sizin elinizde. Bunun için ise oldukça büyük maliyetler karşılığı bu işi yapan özel firmalarla anlaşmaya çalışmak zorunda da değilsiniz. Tamamen kendiniz malzemeleri temin ederek odanızı muhteşem bir ortama çevirebilirsiniz.

Hastane Odası Süsleme

Öncelikle geniş bir hastane odasına sahipseniz çok şanslısınız demektir. Ancak bu tabii çok da mümkün olamayabiliyor. Küçük bir odayı da son derece güzel şekilde süsleyebilirsiniz. Doğuma yaklaşmadan önce odayı süslemek için malzemelerinizi temin edin. Ancak kafanızda belli bir model olmasına da özen gösterin. Bunun için en güzel hastane odası süsleme örnekleri için bizim galerimizi gezebilirsiniz.

Hastane odası süsleme malzemeleri

Genelde anne adaylarının aklına ilk gelen soru hastane odası süsleme malzemelerini nereden temin edebilirim oluyor. Bu konuda kesinlikle endişelenmeyin. Çünkü artık pek çok yerde hastane odası için süslemeler mevcut. Ancak en çok çeşit ve ekonomik fiyat nerede derseniz. Elbette şansınız varsa Eminönü’nü bir ziyaret edin deriz.

en güzel hastane odası süsleme örnekleri

Hastane odası süsleme nasıl yapılır?

Gelelim en çok merak edilen ve sorulan soru olan hastane odası süsleme nasıl yapılır sorusuna. Öncelikle odanın kapısı en önemli detaydır. Genelde içinde oyuncak bir bebeğin bulunduğu ve son derece süslü olan kapı süsünden hemen temin edin. Bu süsü hasteneden çıktıktan sonra alıp evinizde bebeğinizin odasına uygulayın.

Kapı süsü genelde bebeğin cinsiyeti ile alakalı. İsterseniz sipariş usulü yapılan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu modeller genelde bebeğin adının yazılı olduğu modeller. Bu bebeğinize özel bir model olur ve çok da şık olur. Kapıdan sonra oda süslemenize yönelin. Gelen misafirleriniz için bebek temalı çikolatalar, kurabiyeler ve lohusa şerbetinizi hazırlayın. Bu ikramlıklarınızı koyabileceğiniz özel setler alın. Plastik tabaklar temin edin ancak süslü olanları tercih edin.

kız bebek hastane odası süsleme örnekleri

Küçük ama özel ayrıntılar bunlar. Yorucu ama son derece eğlenceli bir alışveriş bu süreçte sizi bekliyor. Her ayrıntısı ile kendiniz ilgilenin. Odanızda balon pek önerilmez. Patlama riski olabileceği için ani ses nedeni ile bebeği ürkütebilir. Bu nedenle balon yerine farklı süslemeler tercih edin. Duvarlarda yatağınızın ayak ucunda bir sürü süs kullanabilirsiniz.

Yorum Yazın

You must be logged in to post a comment.