İlkbahar Ev Dekorasyonu

Bahar yaklaştıkça insan içinde kıpırdanmalar başlar. Peki ilkbahar ev dekorasyonunu küçük dokunuşlarla evinizde yaratmaya ne dersiniz? Evinde bir bahar havası estirmek kim istemez ki? Çünkü mevsimsel geçişler insan ruhu için büyük değişimler yapan durumlardır. Bu geçişleri olumlu ya da olumsuz geçirmek ise aslında sizin elinizde. Bunun başını belki de yaşam alanlarınızda sıcacık bahar havası yaratmaktan geçer.

İlkbahar Ev Dekorasyonu

Gelelim bahar ev dekorasyonu örneklerine. Öncelikle ahşap ev dekorasyonlarında her zaman sıcacık bir hava yaratan bir malzemedir. Bu nedenle ahşap malzemelerden oluşan parçalar tercih edebilirsiniz. Bu detay evinde köklü değişime gidecekler için önerilebilir. Evinde zemin değişimi yapacaklar açık renk parke seçebilirler. Ya da evinde mobilya değişimi yapacaklar örneğin ahşap yemek masalarını tercih edebilirler.

bahar ev dekorasyonu örnekleri

Stor yerine uçuş uçuş tül perdeler çok daha bahar havası yaratır. Özellikle uzun fransız balkonunuz varsa onun önünde uçuş uçuş duran bahar çiçekleri desenli tül perdenin nasıl da güzel duracağını bir düşünün. Kesinlikle tam bir bahar havası. Bahar ev dekorasyonu denilince belkide akla ilk gelen bu hoş perdelerdir.

Bahar ev dekorasyonu

Bu arada yanlış seçim yapılmış ve yanlış renk mobilyalar tercih edilmişse ve yeni mobilya almak istenmiyorsa, mobilyalarınızı bir ahşap atölyesine götürün ve baharın dokusuna uygun açık renk ahşaba dönüştürün mobilyalarınızı.

renkli ev dekorasyonu

Evinizde eğer bir balkonunuz varsa o balkonu hemen bir odaya çevirin. Önce duvarlarınızı renkli saksılar ve yapma çiçeklerle süsleyin. Zemine şık ama balkon için uygun bir yolluk atın. Fazlalıkları yok edin ve balkonunuzu kullanıma hazır hale getirin. Eğer balkon masanız varsa masanızın üzerine küçük bir vazo ve içine renkli çiçekler koyun.

bahar ev dekorasyonu için öneriler

Gelelim aksesuara. Aslında en büyük detay aksesuarlardır. Evinizin her köşesine bakabilirseniz canlı, bakamayacaksanız da yapma çiçeklerle doldurun. Örneğin lavanta hem rengi hem de kokusu nedeni ile harika bir seçim olabilir. Evinize nasıl da enerji ve renk verdiğine inanamayacaksınız. Ancak bakmakla ilgili sorununuz varsa gerçeğini kesinlikle aratmayacak son derece canlı renklerde yapma çiçekler vardır. Hemen değerlendirmelisiniz.

bahar ev dekorasyonu için öneriler

Yorum Yazın

You must be logged in to post a comment.