Kutu Raf Modelleri

Duvar raf modelleri

Özellikle evlerin daha derli toplu olması ve her türlü eşyanın ortalıktan alınıp düzene sokulması için kutu raf modelleri çok işe yarayacaklardır. Salonlardan, çocuk odalarına, yatak odalarına, mutfaklara kadar evine her odasında aslında kutu rafları rahatça kullanabilirsiniz. Hem çok fonksiyonel, hem de son derece şık bir fikirdir kutu raflar.

Kutu Raf Modelleri

Özellikle eğer modern bir dekorasyonunuz varsa kutu raflar zaten bir aksesuar aracı gibi duracaktır evinizde ve o ortamı adeta şık bir hale dönüştürecektir. Duvar raf modelleri ise kesinlikle çok fonksiyonel ve şık bir hava yaratacaktır. Duvar raf modellerinde ise evinizin duvarında yer alacağı için şık modelleri seçmeniz çok daha yerinde olacaktır. Bir çok dekorasyon markasında ayrıca bu tarz ürünler satan tekzen, ikea gibi markaların duvar raf modelleri oldukça şık tasarlanmış bir göz atmanızı öneririz. Duvar rafları isterseniz dekoratif olarak kullanabilirsiniz. Yani üzerine şık aksesuarlar koyabilirsiniz, ya da en güzel fotoğraflarınızı şık çerçevelerle koyabilirsiniz. Emin olun her iki türlü de duvar rafları bulundukları ortama çok güzel bir hava katıyorlar.

ahşap duvar raf modelleri dekoratif duvar raf modelleri Duvar raf modelleri en güzel duvar raf modelleri

Son günlerde özellikle salon dekorasyonlarında kutu raf modelleri çok moda bunun da altını çizmek isteriz. Yalın ve sade bir dekorasyonunuz varsa zaten özellikle o odada kutu raflara yer açmalısınız. Model olarak kullanacağınız odanın dekorasyonu ile bağlantılı olursa çok daha şık olacaktır.

Odanın bütünlüğü ile alakalı bir renk, bir desen olabilir. Aynı zamanda son günlerde hasır kutu raf modelleri çok popüler. Hasır kutu raflar aynı zamanda her tarz dekorasyon ile hemen uyum sağlayabilme özelliğine sahiptir.

Kutu raflar aslında ilk planda küçük evleri olanlara hem dekorastif, hem de şık çözümler sunmak için tasarlanmışlar. Ancak o kadar güzel tasarlanmış ki kutu raflar artık günümüzde sadece evleri küçük olanlar tarafından değil, dekoratif amaçlı da tercih ediliyor. Hatta bunlar içinde özellikle ikea raf modelleri bu konuda şuan en popüler olan diyebiliriz.

ikea kutu raf modelleri ikea raf modelleri kutu raf fikirleri salonlar için kutu raflar tekzen raf modelleri yatak odaları için kutu raf modelleri

Çocuk odaları için kutu raflar

Son günlerde yüksek katlı binalar çoğaldı ama metrekareler çok küçüldü. Bu nedenle artık pratik çözümler üretmeliyiz. Evlerde fazlalıklara asla yer yok. Özellikle küçük çocukları olanların en büyük sıkıntılarından biri de hiç şüphesiz çocuğun oyuncaklarını sokacak yer bulamamalarıdır.

Kutu raflar bu konuda işinize çok yarayacaktır. İsterseniz duvara monte edilen modelleri tercih edebilirsiniz, isterseniz de klasik kutu raf modellerini tercih edebilirsiniz. Her iki türlü de çocuk odasında oluşan o oyuncak karmaşasını çözmenizde size yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.

Kitaplar için kutu raflar

Eğer kitap okumayı seviyorsanız ya da evinizde lise, üniversite çağında bir çocuğunuz varsa evde bolca kitap var demektir. Bu kitapları yerleştirecek kutu raflar ise hem gerçekten şık bir tasarım olacaktır, hem de oldukça fonsiyonel olacaktır.

Kutu raflar için niş modelleri

Kutu rafları duvarınızda kullanmak istiyor ama odanın şıklığının bozulmasını istemiyorsanız da duvarınıza bir kaç adet niş yaptırın ve sonrasıunda bu nişlerin içerisine şık kutu raflar alın. Derleyici toplayıcı olacak ve kesinlikle şık duracaktır.

Mutfaklar için kutu raflar

Kutu rafları mutfaklarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle mutfaklar için tasarlanmış özel modelleri bir inceleyin derim. Herşeyin derli toplu durduğu bir mutfak gibisi yoktur.