Modern Konsol Modelleri

En tarz konsol modelleri

Son günlerde konsollar çok trend oldu. Özellikle modern konsol modelleri ise evlere adeta bambaşka bir hava katıyor ve adeta bir ışıltı sağlıyor. Evinize konsol almayı düşünüyorsanız bu yazımızı kesinlikle iyi okumalısınız. Çünkü konsol her odaya rast gele koyulmaz ve doğru yerleştirildiğinde ya da doğru bir tasarım seçildiğinde o odanın tüm havasını ciddi anlamda değiştirir.

Modern Konsol Modelleri

Beyaz lake konsol modelleri

Özellikle beyaz lake konsol modelleri çok tercih ediliyor. Bunun nedeni ise beyazın hem her renk mobiya ile son derece iyi uyum yakalayabilmesi, hem de beyaz lakenin gerçekten son derece kaliteli, zengin ve kesinlikle tarz durması. Peki konsolları evimizde en iyi nasıl değerlendirebiliriz? İşte mimarlarımızın bu konudaki önemli önerileri.

Nordik tarz konsollar

İskandinav tarzını sever misiniz? Eğer cevabınız evetse nordik tarz bir konsol gerçekten harika bir seçim olacaktır. Şu an tüm dünyada özellikle beyaz ve üzerine pastellerin yerleştirildiği dekorasyon bütünlüğü oldukça trend. Siz de konsolunuzu nordik bir tarzda ama beyaz seçerseniz üzerine de pastel tonlarında şık aksesuarlar koyarsanız hem son derece trend bir dekorasyon sağlamış olursunuz, hem de yumuşacık ve son derece güzel bir renk bütünlüğü sağlarsınız.

Koridorlar için konsol

Genelde konsollar evlerde belli bir yere konumlandırılmazlar. Neresi müsaitse oraya yerleştirilirler. Eğer evinizde genişçe bir koridorunuz varsa, işte o koridor adeta güzel bir konsol için yaratılmış demektir. Şık ve modern tasarım bir konsol bir anda bütün koridorunuzun havasını değiştirecektir.

ahşap konsol modeli

ayaksız konsol modeli beyaz lake konsol modeli country konsol modeli

Evlerde tatil bölgesi dekorasyonı

Hepimiz tatile çıkmayı çok severiz. Tatil dönüşü ise uzun bir süre gittiğimiz yerin etkisinden çıkamayız. Ama tatilden aldığımız ufak hediyelikler ve orada çektirdiğimiz resimler bizi avutur. İşte evinizde sadece tatil anılarınızı yaşatacağınız bir bölüm yapmaya ne dersiniz. Öncelikle bunun için şık bir konsol alın ve evinizde müsait bir duvarın önüne koyun. Daha sonra bu konsolun üzerine tatil yerlerinden aldığınız hediyelikleriniz ile doldurun. KOnsolun bulunduğu duvara da tatilde çekildiğiniz resimlerinizi asın. Muhteşem olmaz mı?

koyu renk konsol modeli

Mutfaklar için konsol modelleri

Yazımın başında dediğim gibi konsollar sadece salonda olmaz. Evin her yerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zaten bu durum tüm dünyada son derece moda. Eğer mutfağınız müsaitse mutfak için özel tasarlanan konsollardan kullanabilirsiniz. Ya da ekonomik olsun derseniz normal konsolunuzu mutfağınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

vintage konsol modeli

modern tasarım konsol modeli

Aslında konsollar işlevseldirler. Evlerde sadece varlıkları ile hoş bir ortam yaratmazlar, aynı zamada konsolunuzun üzerinde sizin için özel olan şeyleri sergileyebilirsiniz. Çocuklarınızın resimlerini, tatil hediyeliklerinizi, ya da koleksiyonlarınızı aklınıza ne gelirse. Bunun için en tarz konsol modelleri içinden evinize uygun bir model seçip hemen kullanmaya başlamalısınız.

vintage tarz konsol modeli