Salon İçin Taş Duvar Modelleri

Taş duvar modelleri

Son günlerde özellikle salon için taş duvar modelleri çok popüler oldu. Hemen hemen bir çok dekorasyon dergisinde sıklıkla görürüz taş duvarları. Gerçekten son derece mistik ve farklı bir hava yaratır taş duvar bir ortama. Bir anda tüm odanın havası değişir. Hatta evinde yazlık esintisi yaratmak isteyenler için de tam bir ege dekorasyonu dediğimiz bir tarz çıkar ortaya.

Salon İçin Taş Duvar Modelleri

Peki gelelim taş duvar modelleri en çok odada nerede kullanılır. Size önerimiz taş duvarı geniş bir duvarınız vrasa orada değerlendirmeniz. Hatta son günlerde tüm salon duvarları bile taş duvarla kaplanır oldu. Ancak siz bu kadar yoğun istemezseniz odada bulunan geniş ve önü açık olan duvarı ya da televizyon arkasındaki duvarı kaplatabilirsiniz.

beyaz taş duvar kaplama modeli en güzel taş duvar kaplama modelleri

Taş duvar kaplama

Bu kaplamalar bazen taş duvar görünümlü duvar kağıtları ile yapılabilirken, bazen de gerçek taş duvar kaplama şeklinde de yapılabiliyor. Açıkçası ikisi de son derece güzel bir görüntü yaratıyor, ancak gerçek taş duvar kaplama ile yapılan duvar kaplaması çok daha gerçek ve hoş duruyor bu da işin gerçeği.

Eğer uygulaması kolay olsun ve ekonomik olsun derseniz bir çok insanın tercih ettiği taş duvar panellerini tercih edebilirsiniz. Duvar panelleri uygulaması hem çok basit ve pratik, hem de son derece ekonomiktir.

gerçek taş duvar kaplama modeli Taş duvar kaplama

Bir dönem tuğla görünümlü duvarlar çok trenddi. Gerçi hala çok trend fakat buna aynı zamanda gerçek taş görünümlü duvarlar ve ege dekorasyonu dediğimiz beyaz taş görünümlü duvarlar da eklendi. Bu iki model de anlayacağınız son günlerin en popüler duvarları arasında geliyor.

Eğer uygulamayı küçük bir odaya yapacaksanız tercihiniz açık renklerden olursa ve sadece tek duvar olursa daha iyi olacaktır. Çünkü taş duvarlar bulundukları ortamı bir miktar karartabilir ve daraltabilirler. Bu nedenle küçük salonlara açık renk çok yakışır bunu unutmayın.

Taş duvar modelleri

Yeterli büyüklüğe sahip bir salonunuz varsa renk ve desen seçiminde çok daha özgürsünüz demektir bu. Tuğladan, beyaz taşa, gri taşa her türlü taş modelini odanızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Taş ile yapılan duvar kaplamaları kesinlikle o odaya çok farklı, çok sıcak ve çok hoş bir hava katar. Bu nedenle ister salonunuza, ister yatak odanıza, isterseniz de mutfağınıza yani her odanıza rahatlıkla taş kaplama duvar ya da taş görünümlü kağıt yaptırabilirsiniz.