Yeni Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon dünyasında yeni trendler

Eğer evinizi dekore edecekseniz, ya da evinizde küçük değişimler istiyorsanız kesinlikle çok doğru yerdesiniz. Çünkü burada en yeni dekorasyon fikirlerini ve bu sezonun en trendlerini sizlerle paylaşmaya çalışacağız. En son trend dekorasyonlar aslında çok farklı, renkli ve kesinlikle ulaşılabilir. Bu nedenle siz de yaşam alanlarınızda harika değişimler yaratmak ve evlerinizde renk oluşturmak istiyorsanız buyrun dekorasyonla ilgili bu trendleri beraber inceleyelim.

yeni dekorasyon fikirleri

Renkli abajur modelleri

Bir ev düşünün ki dekorasyonunda bolca renkli abajurlar kullanılmış. Ne kadar da şık ve renkli bir görüntü yaratır. İşte dekorasyon dünyasında yeni trendler arasında renkli abajurlar çok popüler.

renkli abajur modeli

Dekorasyon dünyasında yeni trendler

Etnik eşyalar

Özellikle Avrupa’da etnik dekorasyon tarzı son günlerde çok popüler oldu. Aslında bu tarz yani etnik dekorasyon bizde uzun süredir son derece trend. Fakat bu güzel ve sıcak dekorasyon modeli tüm dünyada yeni yeni trend olmaya başladı.

etnik eşya modeli

Peluş süs eşyaları

Peluşları genelde hepimiz çok severiz. Genelde bulundukları ortamlara sımsıcak bir hava, masumiyet ve çocuksuluk katar. Eğer peluşları sevenlerdenseniz bu sezon özellikle peluş tarzı dekorasyon çeşidi ve bol peluş aksesuarlar oldukça moda.

peluş dekorasyon

Mumlarla dekorasyon

Mumlar her zaman ev dekorasyonunda tercih ettiğimiz ve çok sevdiğimiz bir detaydır. Mumların yapılan araştırmalarda insanları sakinleştirici ve huzur verici etkisi olduğu görülmüş. Bu nedenle sadece bu sebepten bile evlerde mumla dekorasyon sağlamak çok mantıklı. Çünkü mumlar her zaman trend olmayı başarabilecek ve her zaman yaşam alanlarımıza renk katacak özel detaylardır.

mumlarla dekorasyon modeli

Hayvan figürleri ile dekorasyonlar

Hayvan figürleri bir kesim tarafından çok sevilir ve ev dekorasyonlarında sıkça kullanılır. Son günlerde bu trend tüm dünyayı sardı. Dünyaca ünlü dekorasyon dergilerinde ise her türlü hayvan figürü ile yapılan dekorasyon çeşitleri çok fazla popüler. Kediler, köpekler, ejderhalar, yılanlar, ayıcıklar, jaguarlar yani aklınıza gelebilecek her türlü hayvan figürü ile sağlayabileceğiniz dekorasyonlar yeni dekorasyon trendleri arasında son derece popüler. Eğer siz de hayvan figürlerinden hoşlanıyorsanız evinizde bolca kullanmanızı tavsiye ederim. Çünkü bir kaç sezon daha dekorasyon dünyasında hayvan figürleri çok trend olacağa benziyor.

yeni dekorasyon trendleri