Bahçe Dekorasyon Fikirleri

Posted on by

Bahçeler bir evin en güzel alanlarından biridir. Bu nedenle dekore edilmesi ayrı bir zevk ve önem taşır. Burada en trend bahçe dekorasyon fikirlerine ulaşabilirsiniz. Bahçe tasarımı tamamen sizin tarzınızı ve yaracılığınızı yansıtır. Bahçenizde öncelikle kullanacağınız mobilyalar konusunda net ve kararlı olmalısınız. Tamamen tarzınıza uygun ve popüler modelleri tercih etmenizi öneririz. Bu sezon rattan bahçe mobilyaları, bambular ve ahşaplar oldukça popüler. Renkli mobilyaları da değerlendirebilirsiniz.

Bahçe-Dekorasyon-Fikirleri

Bahçenizde isterseniz organik bir bölüm de yaratabilirsiniz. Son günlerin modası olan organik tarıma bahçenizde küçük bir yer ayırarak mis kokulu sebzeler yetiştirebilirsiniz. Bahçe dekorasyonunda size renkli çiçekleri kullanmanızı öneririz. Bahçeler ve dış alanlar için daha uygun olan ve renkli çiçekler açan bitkiler bahçenizin çok daha enerji dolu görünmesini sağlayacaktır.

Bahçenizin derli toplu ve düzenli görünmesini sağlayın. Zemin yeşil çim ve etrafta renkli çiçekler, hoş saksılar, bol bitkiler ve bahçe aksesuarları olsun. Oturma grubunuzun alt kısmına ise ahşap bir zemin yaptırabilirsiniz. Ahşap zeminin üzerine yerleştireceğiniz oturma grubunuz çok daha şık duracaktır. En son harika bir ışıklandırma tercih edin. Dilerseniz sitemizde bahçe ışıklandırmaları hakkında da fikirlere sahip olabileceğiniz yazımızı okuyabilirsiniz. Harika bir bahçe yaratmak ve tasarlamak tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış. Size güzel ilham vermesi için galerimizi gezebilirsiniz.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.