Bahçe ve Balkon İçin Çiçekler

Posted on by

Bir balkonun ve bahçenin hiç şüphesiz en olmazsa olmazı çiçeklerdir. Burada sizler için bahçe ve balkonlar için çiçekler hakkında en güzel örnekleri ve önerileri bulabilirsiniz. Genelde bahçenizde ya da balkonunuzda tercih edeceğiniz çiçekler renkli ve enerjik çiçekler olmalıdır. Güzel de kokmalıdır ki ortam şenlensin. Özellikle bahar ayı ile yaklaşan yaza doğru tercih edebileceğiniz bu çiçekler bahçe ve balkonlarınızı muhteşem bir hale sokabilir.

Bahçe ve Balkon İçin Çiçekler

İşte bahçe ve balkon çiçeklerine örnekler. Bunlardan ilki Bodrum papatyası olabilir. Bodrum papatyası tam bir yaz çiçeğidir ve tüm yaz boyunca mor, turuncu, eflatun, sarı ve beyaz renklerde çiçekler açar durur. Harika bir görüntüsü vardır. Diğer bir renkli çiçek ise yıldız çiçekleri oluyor. Bol güneşi seven yıldız çiçekleri canlı rengi ile bulunduğu ortama adeta renk katar.

Begonyalar ise yaz boyunca çiçek veren bir diğer renkli çiçek türlerinden biridir. Ancak çok güneşe maruz kalmaktan hoşlanmazlar. Cennet kuşu çalısı dekoratif bir çiçek türü olması nedeni ile pek çok insan tarafından bahçe bitki süslemelerinde çok tercih edilir. Ateş çiçeği de size önerebileceğimiz diğer çiçek türüdür. Yaz boyunca harika ve göz alıcı kıpkırmızı çiçekler verir. Görüntüsü muhteşemdir.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.