Bebek Odaları İçin Aydınlatma Modellleri

Posted on by

Aydınlatma için bir sürü seçeneğimiz var. Duvardan, tavandan, yerden gibi. Bize düşen sadece oda için uygun aydınlatma şekline karar verebilmek. Özellikle bebek odaları için aydınlatma modelleri arayışı içindeyseniz odayı çok iyi tanımanız ve en doğru aydınlatma aparatını almanız gerekir. Her odanın şekli farklıdır. Bu nedenle her odayı tavandan asılan bir avize ile aydınlatmaya çalışmak yanlıştır.

Bebek Odaları İçin Aydınlatma Modellleri

Bebek ya da çocuk odalarında fazladan güvenlik açısından da özen göstermenizde fayda var. Bebek odası için avize modelleri ya da aydınlatma aparatı seçerken ilk önceliğiniz kaliteli bir marka mı ve iyi malzeme mi ona dikkat etmek olmalı. Güvenliğinden ve kalitesinden emin olduktan sonra görselliğine de bakmalısınız.

Genelde bebek odası aydınlatmalarında çok fazla yoğun ışık önerilmez. Biraz kısık ya da ayarlanabilir aydınlatmaları tercih edebilirsiniz. Tavana asılan ve bembeyaz ışık veren bir avize sürekli sırt üstü yatan bebeğinizi rahatsız edebilir. Bunun yerine onun o güzel dünyasına uygun oyuncak karakterli bebeğinizin de dikkatini çekecek ve gerektiğinde gece lambası görevi görecek aydınlatmalar çok daha kullanışlı ve görsel açıdan da bebek odası için çok daha uygundur.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.