Bebek Odası Aksesuarları

Posted on by

Anne babaların özellikle bebek odası aksesuarlarına karşı ilgisi çok büyük olur. Çünkü bir odayı ciddi anlamda şık gösteren ve tarzını oluşturan detaylar aksesuarlardır. Eğer doğru aksesuar kullanırsanız sonuç gerçekten son derece şık ve estetik olacaktır. Ancak dediğimiz gibi doğru ve yerinde aksesuarlar kullanmak kaydı ile. Fazla aksesuar da odayı dar ve karmaşık gösterebilir. Bu nedenle aksesuar seçiminizde az ve öz detayları tercih etmenizi öneriyoruz. Bu konuda sizlere hem bebeğinizin odasını son derece şık bir havaya sokabileceğiniz hem de odayı ferah bir görünüme sokabileceğiniz önerilerde bulunmaya çalışacağız.

Bebek Odası Aksesuarları

Öncelikle bir bebek odası dekorasyonuna başlamadan önce tercih edeceğiniz renk bütünlüğüne karar vermelisiniz. Tercih edilen renkler beyaz, pembe, mavi ve lila olur genelde. Özellikle bebek odalarında çocuğu yoracak ve dikkatini dağıtacak bir renk bütünlüğü ve aksesuar karmaşası pek önerilmez. Bu nedenle tercih edeceğiniz bebek odası süsleri dediğimiz gibi az  ve öz olmalıdır.

bebek odası aksesuar modelleri

Son günlerde özellikle bebek odası aksesuar modelleri konusunda seçenek çok fazla.  Bu nedenle size seçme şansı konusunda bolca alternatif sunuluyor. Genelde bebek odası aksesuarlarının başını beşik aksesuarları çekiyor. İlk olarak beşik için bir dönence almayı unutmayın. Bu hem şık bir görüntü yaratacaktır hem de bebeğinizi tek başına beşiğinde dinlendirecektir.

bebek odası duvar stickeri

Duvarlarda aksesuar kullanabilirsiniz. Şirin duvar kağıtları ya da stickerle, posterler son derece güzel bir seçim olabilir. Kız çocukları için gene aynı şekilde pembe çiçekli duvar kağıtları bu sezon çok moda. Beyaz ağırlıklı bir mobilya ve pembe çiçekli duvar kağıdı kombini çok şık bir renk bütünlüğü yaratıyor.

bebek odası süsleri

Seçeceğiniz nevresim takımı da eğlenceli ya da renkli bir model olmalı. Masa başı komodini varsa ya da odada uygun alan varsa, bebek odaları için tasarlanmış olan keyifli ve renkli abajur lamba modellerinden illa değerlendirin. Bu abajur aynı zamanda gece lambası görevi de görsün. Böylece gece bebeğiniz tek başına uyuduğunda bu gece lambasını yakabilirsiniz. Odanın belli yerlerinde renkli ve yapma çiçekler kullanabilirsiniz. Bu odaya masalımsı bir hava yaratır.

en güzel bebek odası süsleri

bebek odası takımları

Ucundaki ipi çektiğinizde güzel müzikler çalan ve rengarenk tasarlanan şık süsler var. Bunları bir çok çocuk mağazasında rahatlıkla bulabilirsiniz. Beşiğinin bir kenarına ya da duvara asabilirsiniz. Bebeğin odasının kapısını tüllerle ve şık bebek çelenkleri ile süslemeyi sakın unutmayın. Doğduğu an çekildiği bir fotoğrafını ve adının yazılı olduğu süslü bir objeyi beraber duvarına asın. Bebek odaları için çok şık duvar aksesuarları var, kesinlikle bu aksesuarları değerlendirin.

en güzel bebek aksesuarları

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.