Bebek Odası Süsleme Örnekleri

Posted on by

Yeni dünyaya gelmiş olan çocuklarımız için aylar öncesinden hazırlıklara başlarız. Peki bebek odası süslenme örnekleri hakkında hiç fikriniz var mı? Gelin bu konuyu beraber inceleyelim. Bu sezon özellikle bebek odası süslemeleri içinde duvar süsleri ilk sıraları çekiyor. Muhteşem bir bebek odası için kesinlikle süslemelerden yararlanın. Özellikle duvarlara asılan süslemeleri tavsiye ederim.

Bebek Odası Süsleme Örnekleri

En çok tercih edilen bebek odası süsleri içinde yer alan duvar süslerinden bulut, ağaç, kedi ve köpek desenli olanlar tercih ediliyor. Size özellikle ledli olan modelleri önerebilirim. Çocuk odaları için tasarlanan duvar tablolarında içine ışık yerleştirilen modeller aynı zamanda gece lambası olarak da kullanılabileceği için hem çok pratik hem de oldukça şık tablolardır. Bu tarz tabloları değerlendirebilirsiniz.

en trend bebek odası dekorasyon örnekleri

Bebek odaları dekorasyonunda genelde çok kalabalık eşya grupları çok önerilmez ve bebeğin dikkatini çekecek fazla ışıklı objeler de çok önerilmez. Bu nedenle bebek odaları için tasarlanmış süslemeler çok daha doğru bir seçim olacaktır. Çünkü bu süslemeler genelde bebekler için tasarlanmış olup onların uyku düzeninde ve uykuya dalış süresinde sıkıntı yaratmayacak süslerdir. Ağırlık olarak ise canlı ve ferah renkler kullanmanız önerilir. Kahverengi, siyah ve bordo bebek odaları için çok önerilmeyen renklerdir. Beyaz, pembe, bebek mavisi, mor, eflatun gibi açık renkler hem odayı daha geniş hem de daha ferah gösterecektir.

Eğer düz renk ve sade bir mobilya tercih ettiyseniz ve bu mobilyaya biraz şirinlik katmak istiyorsanız çocuk ve bebek odaları için sticker modellerini inceleyip mobilyaya bu stickerlerden yapıştırabilir ve odanın havasını bir anda değiştirebilirsiniz.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.