Deri Koltuk Modelleri

Posted on by

Son günlerin en trend koltuk modellerinden biri hiç şüphesiz deri koltuk modelleri oluyor. Dünyaca ünlü dekorasyon firmaları ve orta ölçekli mobilya firmaları hepsi de en çok deri koltuk alanında tasarımlar yapıyor. Bunun nedeni ise deri koltuklara olan ilginin çoğalması. Hem duruşu son derece şık olması hem de her türlü tarza kolayca uyum sağlayabilmesi nedeni ile tercih edilen modeller arasında geliyor deri koltuklar.

deri koltuk modelleri

Pek çok dekorasyon markası deri koltuk takımları tasarlarken gerçek deri tercih etmiyor. Bunun nedeni ise gerçek derinin eskisi kadar ilgi görmemesi ve maliyetinin de çok yüksek olması. Bu nedenle suni deri ile yapılan koltuklar gerçek deri ile yapılanlardan çok daha şık ve kullanışlı oluyor.

Deri koltuklar diğer aksesuar ve mobilyalarla da kolayca kombinlenebilen koltuklardır. Eğer modern tarzda bir dekorasyonunuz varsa beyaz deri koltukları tercih edebilirsiniz. Daha klasik bir dekorasyonunuz varsa da kahverengi deri koltukları değerlendirebilirsiniz. Bir kaç rengin beraber kullanıldığı koltuklar da aslında evi renkli ve şık gösterir. Çift renkli koltuklar son derece iyi bir seçim olabilir.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.