Koridor ve Antre Dekorasyonu Örnekleri

Posted on by

Koridor ve antre dekorasyonunda son trendler

Ev dekorasyonunda her detay son derece önemlidir. Ayrıca evin her köşesi ve her odası da gene aynı şekilde de özenle dekore edilmelidir. Bu nedenle koridor ve antre dekorasyonu örneklerini burada sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Modeller son günlerin en trend dekorasyon tasarımlarıdır. Eğer siz de evinizde küçük değişiklikler yapmak istiyorsanız ya da evinizde her alanı en trend şekle dönüştürmek istiyorsanız bu trendleri inceleyin deriz.

koridor-ve-antre-dekorasyonu-ornekleri

Dekorasyonda aydınlatmanın önemi

Gelelim koridor ve antre dekorasyonunda son trendlere. Bu trendler içinde aydınlatma ilk sıralarda. Eğer dekorasyon ile ilgili özel tasarımcıların fikirlerini okuduysanız aydınlatmaya ne kadar önem verdiklerini biliyorsunuzdur. Koridorlarınızın kesinlikle davetkar ve iç açıcı olması için aydınlatmasının yeterli olması gerekir. Karanlık bir koridor kasvet havası yaratır. Hatta mümkünse hem tavan aydınlatması kullanın, hem de duvar aplikleri kullanın. Işıklandırmayı kuvvetlendirin ve geniş aynalar asın. Emin olun bu trend hiç eskimeyecek.

koridor-ve-antre-dekorasyonunda-son-trendler

Koridorlarda şık mobilyalar kullanın

Eğer yeterli büyüklükte bir antreniz ya da koridorunuz varsa hiç düşünmeden hemen o koridora şık tasarım mobilyalar koyun. Şık bir tekli koltuk ya da sandalye olabilir. Ya da küçük bir konsol olabilir. Koridor ve antre dekorasyonunda bu tarz detaylar çok dikkat çekicidir.

koridor-ve-antre-dekorasyonu

Duvarlarınızı boş bırakmayın

Artık boş duran duvarlar emin olun çok demode. Sakın bu yanlışa düşmeyin ve duvarlarınızı boş bırakmayın. Şık güzel tablolar asabilirsiniz. Ya da kendi resimlerinizi güzel bir şekilde duvarlarınızda değerlendirebilirsiniz.

en-tarz-ev-dekorasyonu-ornekleri

Koridorlar için duvar kağıtları

Koridorlar için duvar kağıdı modelleri bu sezon ve daha bir kaç sezon daha moda olacak gibi. Özellikle koridorlar için tasarlanmış olan birbirinden renkli ve özel duvar kağıtlarını değerlendirmenizi öneririz. Sonuç kesinlikle çok güzel olacaktır.

koridorlar-icin-duvar-kagidi-modelleri

koridor tasarım örneği

Çiçeklerle gelen dekorasyon

Koridorlarınızda canlı ya da yapay renkli çiçekler kullanın. Eğer yeterli yeriniz varsa koridorlarınıza çiçekler dizin. Hatta bu çiçekleri koyabileceğiniz özel bir ürün satın alın ve üzerine çiçeklerle doldurun. Rengarenk bir koridordan daha iyisi ne olabilir ki? Koridor tasarım örnekleri içinde çiçekli koridorlar çok trend. Ama unutmayın koridorlar pek ışık almazlar. Bu nedenle canlı çiçek yetiştirmek için çok uygun değillerdir. Bu nedenle gerçeğini aratmayan yapay renkli çiçekler daha kullanışlı ve çok hoş olacaktır.

koridor-tasarim-ornekleri