Laminat Parke Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Posted on by

Laminat parke nedir?

Son günlerde özellikle laminat parkeler ev dekorasyonunda çok trend oldu. Bu nedenle laminat parke nedir ve nasıl kullanılır konusunu burada paylaşmaya karar verdik. Laminat parke ağaçlardan belli ürünler yapılırken çalışırken oluşan talaşlardan elde edilir. Elde edilen bu malzemeler dekor kağıdı ile kaplanır ve son derece güzel bir görünüme kavuşur.

Laminat Parke Nedir ve Nasıl Kullanılır

Laminat parke nasıl uygulanır?

En çok sorulan sorulardan biri de laminat parke nasıl uygulanır sorusudur. Uygulanması son derece basitti ve kısa zamanda uygulanır. Hem işyerleri hem de evler için son derece ideal ve kullanışlıdır. Her türlü temizlik malzemesi ile kolayca temizlenir ve aşınma problemi de yoktur. Bu nedenle laminat parke özellikle kullanışlılığı ile ön plandadır.

Laminat parke nasıl uygulanır Laminat parke nedir Laminat parke renkleri

Laminat parke renkleri

Açık renk laminat parke rengi

Son günlerde özellikle laminat parke renkleri konusu çok konuşuluyor. Çünkü özellikle açık renk laminat parke modelleri bu sezon oldukça trend. Açık renk laminat parke modelleri trend olmasının yanı sıra aynı zamanda çok da güzel bir görüntü yaratıyor. Hem çok tarz hem de oldukça trend bir tarz yaratıyor. Bunun yanında çık renk olmasının verdiği ferah havayı da bolca hissettiriyor evinizde.

Açık renk laminat parke rengi

Natürel meşe parke rengi

Natürel parke de oldukça açık ama son derece güzel bir renktir. Tam anlamı ile beyaz yakın bir açık renk istemeyenler için son derece idealdir bu renk. Aynı zamanda son derece trend bir renk.

Natürel meşe parke rengi

Kiraz parke rengi

Son günlerin çok trend renklerinden biri de kiraz parke rengi. Çok açık olmayan ama oldukça sıcak bir renk kiraz parke rengi.

Kiraz parke rengi

İtalyan ceviz parke rengi

Bu renk ise daha çok dümdüz bir görüntü istemeyenlere önerilir. Çünkü italyan parke rengi üzerinde kendinden desenleri var ve bu desen oldukça güzel bir görüntü yaratıyor.

İtalyan ceviz parke rengi

Ceviz parke rengi

Türk kadınlarının yıllarca tercih ettikleri bir renk ceviz parke rengi. Bir çok evde karşımıza çıkan son derece kullanışlı ve oldukça da sıcak bir renktir.

Ceviz parke rengi

Laminat parke son günlerde en çok tercih edilen yer döşemesidir. Çünkü kullanımı, uygulanması ve temizliği son derece kolaydır. Uzun ömürlü olması, temizlenmesi kolay olması ve yıpranmalara karşı da son derece dayanıklı olması tercih edilmesinde en büyük etken olarak gösteriliyor.