Modern Halı Modelleri

Posted on by

Son günlerde özellikle modern ev dekorasyonu çok popüler oldu. Buna ilaveten modern halı modelleri de tüm halı çeşitleri içinde en çok tercih edilen modellerin başını çekiyor. Eğer modern bir ev dekorasyonunuz varsa tercih edeceğiniz halı da kesinlikle modern tarz bir halı olmalıdır. Son günlerin en trend dekorasyon çeşitlerinden biri olan modern tarzda dekorasyon için tasarlanan birbirinden özel ve güzel halı modellerini kesinlikle görmelisiniz.

Modern Halı Modelleri

Herkes bilir ki ev dekorasyonunda halıların ve perdelerin rolü büyüktür. O dekorasyonu tamamlayıcı etkileri nedeni ile evin tüm havasını bir anda değiştirme potansiyeline sahiptirler. Peki modern bir dekorasyonunuz varsa tercih edeceğiniz halı modeliniz nasıl olmalı?

Öncelikle tercihiniz hem modern hem de sezonun trend modellerinden olmalı. Bu sezon oldukça trend olan en trend modern halı modelleri içinde 3 boyutlu halı modelleri çok popüler. Şekil olarak çiçek, şehir, asimetrik kesimlerin yoğun kullanıldığı bu halılar bakıldığında son derece derin bir görüntü yaratıyor ve çok da şık bir hava yaratıyor.

Üç boyutlu tercih etmiyorsanız size modern patchwork halı modellerini öneririz. Bu sezon özellikle patchworkler çok trend. Hatta eğer patchwork şeklini tamamen kullanmak istemiyorsanız patchwork desenli kilim ya da halı modellerini değerlendirebilirsiniz. Bu tarz halı ya da kilimler maddi olarak da son derece ekonomik olurlar.

nmerinos modern halı

Diğer trend olan halı modelleri içinde düz renk halı modelleri gözümüze çarpıyor. Özellikle kullanımı zor gibi görünse de beyaz ve krem ağrılıklı modeller çok popüler. Modern döşenmiş bir ev dekorasyonuna beyaz ya da gri gibi açık renk halılar çok yakışır. Yumuşacık ve kalın dokusu ile bu tarz halılar modern halı arayanlar tarafından değerlendirilebilir.

Size patchwork halı modelleri için merinos marka halı modellerini incelemenizi, üç boyutlu ve düz renk kolay temizleme imkanı sağlayan halı modelleri için de royal halı modellerini önerebiliriz. Odanızda renk seviyorsanız canlı renklerden oluşan patchworkleri ya da düz canlı renklerden oluşan halı modellerini değerlendirebilirsiniz. Özellikle düz renklerin ve canlı renklerin modern ev dekorasyonuna çok yakıştığını hatırlatmakta fayda var. En güzel modern halı modelleri için galerimizi gezebilirsiniz.