Modern Mutfak Modelleri İçin Aydınlatma Önerileri

Posted on by

Mutfaklarda aydınlatmalar hem görselliği hem de işlevselliği ciddi anlamda etkilerler. Modern mutfak modelleri için aydınlatma önerileri arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Çünkü burada dünyadan en en güzel aydınlatma önerilerini sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Modern Mutfak Modelleri İçin Aydınlatma Önerileri

Eğer mutfağınız modern bir tasarıma sahipse bu durumda mutfak aydınlatma modelleri arasında ilk sıralarda yer alan led aydınlatma sistemlerini tercih edebilirsiniz. Ayaralanabilir ledleri tercih ederseniz yemek yaparken bol ışık latında rahatça çalışabilir ve akşam hafif kısarak romantik bir akşam yemeği ortamı yaratabilirsiniz. Ledlerde beyaz ışıklar daha aydınlık bir hava yaratırken sarı ışıklar bir miktar daha loj ama oldukça romantik bir hava yaratırlar.

Modern mutfaklarda modern bir avizenin içine yerleştirilmiş florasan ışıkları tercih edebilirsiniz. Bu mutfağınıza şık bir restaurant havası katacaktır. Tam tezgah üzerinde olan ve duvara gömülü ışıklandırmalar ise harika bir iş çıkarmak için son derece kullanışlıdır. Mutfağınızda tezgah üstü duvara monte edilen aydınlatmaları sakın atlamayın. Beraberinde tavana asılan şık bir avize ise oldukça güzel bir mutfak dekorasyonu tamamlayıcısı olacaktır.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.