Prenses Temalı Çocuk Odaları

Posted on by

Kız çocuk odaları içinde prenses temalı çocuk odaları en popüler modeller arasında geliyor. Çünkü kız çocukları prenses temalı yatakları ve odaları çok beğeniyorlar. Bir çok kız çocuğu büyüdüğünde prenses olmanın ve o güzel prenseslerin giydikleri kabarık elbiseleri giyme hayallerini kurarlar. Aileler ise kızlarının kendini prenses gibi hissetmesi için ellerinden geleni yaparlar.

Prenses Temalı Çocuk Odaları

İşte burada odalar hemen devreye girer ve tercih genelde prensesli kız çocuk yatak modellerinde noktalanır. İster disney prensesleri olsun ister farklı tarz prensesler olsun hepsinde de sonuç aynıdır. Bu tarz odalarda genelde tercih edilen renk ağırlıklı olarak pembedir. Ben size elbette disney prenseslerini öneririm. Burada disney prenseslerinin resimlerinin basılı olduğu duvar kağıtları ile tüm duvarı kaplamakla başlayabilirsiniz.

Disneylanddan ilham alınan prenses şatoları da duvarları süslemek için kullanılan bir diğer ayrıntıdır. Perdeler ve halılar da gene aynı şekilde disney prenseslerinin resimlerinin basılı olduğu parçalar olmalıdır. Prensesli çocuk odalarında ana fikir aynıdır. Her yer ve tüm ayrıntı disney şatoları ve prensesleri ile süslenmelidir.

Oda takımı ise şato şeklinde tasarlanmış modellerden olabilir. Prenses şeklinde dolaplar ve prenses şatosu şeklinde tasarlanmış çocuk yataklarından alıp odayı harika bir yere adeta disneylanda çevirebilirsiniz. Küçük objelerle de süslediğiniz prenses temalı oda kızınızın kendini kesinlikle çok mutlu hissedeceği harika bir ortama dönüşecektir.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.