Siyah Beyaz Ev Dekorasyonu Fikirleri

Posted on by

Ev dekorasyonunda bazen belli renkler çok hoş bir hava katar. Eğer siyah beyaz ev dekorasyonu fikirleri arıyorsanız yazımızı okumanızı ve galerimizi gezmenizi öneririz. Öncelikle siyah beyaz ev dekorasyonu bulunduğu her ortama son drece şık ve hoş bir hava katar. Ayrıca çok da trend bir dekorasyondur. Siyah beyaz dekorasyon oldukça da kolay yapılabilen risk teşkil etmeyen kolay bir dekorasyon şeklidir.

Siyah Beyaz Ev Dekorasyonu Fikirleri

Bu tarz bir dekorasyonda yani siyah beyaz ev dekorasyonlarında genel dekorasyon havası moderndir. Siz siyah beyaz dekorasyonunuzu diğer renklerle beraber de kullanarak çok daha şık bir hava yarabilirsiniz. Bir kaç renk vardır ve bu renkler siyah beyaz dekorasyon ile oldukça uyumlu renklerdir.

Siyah beyaz dekorasyonda koltuklarınızı beyaz perde ve halılarınızı siyah seçebilirsiniz. Ya da tam tersini de yapabilirsiniz beyaz mobilyalar ile siyah objelerinizi büyük bir ustalıkla kombinleyerek harika bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Size önerimiz siyah beyaz dekorasyonunda kesinlikle diğer renkleri de değerlendirmeniz. Bunlar daha çok kırmızı ve altın sarısıdır. Siyah beyaz ağırlıklı dekorasyonunuzda renk yaratabilmek için kırmızı aksesuarlar, minderler ya da farklı objeler kullanabilirsiniz. Ancak eğer kırmızıdan hoşlanmıyorsanız siyah beyaz dekorasyonda altın sarısı da çok uyumlu bir renktir. Aynı şekilde altın sarısı renginde aksesuarlar ya da objelerle evinize renk katabilirsiniz.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.