Vintage Ev Dekorasyonu Örnekleri

Posted on by

Son günlerde vintage ev dekorasyonu örnekleri çok popüler olmaya başladı. Eskiye dönüşün adeta makyajlanarak ve günümüz teknolojisine uygun hale getirilmiş hali ile dekorasyona sokulan bu tarz tüm dünyada son derece popüler bir hale geldi. Bu tasarımları ve vintage ev dekorasyonunu evinizin her köşesinde ve her odasında rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Doğru parçalarla ve doğru aksesuarlarla beraber kullanıldığında vintage harika bir dekorasyon oluşturmanızı sağlıyor.

vintage ev dekorasyonu örnekleri

Son zamanlarda adeta yıldızı parlayan ve oldukça trend olan bu dekorasyonu evimizde hayata nasıl geçirebiliriz sorusu geliyor hemen akıllara. Eğer siz de böyle düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü vintage aslında kolay gibi görünmesine karşın uygulanması son derece zor olan bir dekorasyon şeklidir. Basit ve küçük bir hata soncu bir anda değiştirip bambaşka yerlere gitmesine neden olabilir. Bu nedenle vintage ev dekorasyon ürünlerinden tutun da bu tasarımları beraber kullanma konusunda dikkatli olmanızı ve örnekleri incelemenizi öneririz.

Öncelikle evinizde eğer vintage ev dekorasyonu istiyorsanız dikkat etmeniz gereken basit ama önemli kurallar vardır. Bunların başında vintege dekorasyonun karışıklıklara çok da uygun olmadığı. Yani farklı tarzlarla beraber kullanılacak bir dekorasyon tipi değildir vintage. Modern ya da klasik tarzda mobilyalarla veya objelerle vintage tarzını beraber kullanamazsınız. Vintage tek başına hakim olmalıdır odaya. Başka bir tarz ile paylaşmaması gerekir. Bu kafa karıştırıcı ve ne olduğu belli olmayan bir dekorasyona neden olur.

vintage ev dekorasyonu modelleri

Yapılan en büyük hata ise genelde ev dekorasyonu toptan değiştirilemez ve modern ev dekorasyonunda aralara vintage parçalar serpiştirilir. Bu durum o parçanın vintage gibi görünmesinden çok eski gibi görünmesine neden olur. Bunu yapacaksanız da dikkatli ve kesinlikle özenli olmanızda fayda var. Ancak genelde vintage tarzı bir dekorasyonda tüm odanın tek bir tarzda olması önerilir.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.