Avon Mobil Uygulaması

Dünyaca ünlü kozmetik markası olan avon bayisi olmayan bir kozmetik firmasıdır. Avondan alışveriş yapabilmek için öncelikle bir avon temsilcisine ulaşmanız gerekmektedir. Bu sebepten dolayı her zaman Avon’a ulaşmak kolay olmayabilir avon temsilcisine veya kataloguna ulaşamadığınız durumlarda ürünleri incelemek ve ürünler hakkında detaylı bilgi alabilmek için avon mobil uygulaması kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı android telefon ve android tabletlerinize google play store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İOS/Apple cihazlarınıza indirebilmek için apple store’dan ücretsiz indirebilirsiniz. Bilgisayarlarınızda her zaman avon temsilci girişi wep sitesine girip zaman kaybetmemek amacı ile bluestack programını kullanarak avon mobil uygulamasını bilgisayarınızda da çalıştırabilirsiniz.

Avon Mobil Uygulaması

Avon mobil uygulamasının hedeflerinden biri kullanıcıların basit bir arayüzle uygulamada rahatlıkla dolaşabilmesidir. Uygulamanın boyutu oldukça düşük olduğu için cihazınızda fazla yer kaplamaz ve cihazınızı yormaz. Ayrıca herhangi bir ürün kategorisinde bir indirim olduğu zaman size bildirim gelir ve indirimleri kaçırmamanızı sağlamayı amaçlamaktadır. Ayrıca avon mobil uygulaması sayesinde mobil cihazınızdan güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Alışverişleriniz sırasında alışveriş yapmak için kullanacağınız kredi kartı bilgileriniz uluslar arası bir sertifika olan SSL sertifikası ile güvenle korunmaktadır. SSL sertifikası sistemin içerisinde bulunan olan tüm verileri 126 bit karakter şifreleme sistemi ile güvence altına almaktadır.

Hemen avon katalog mobil uygulamasını telefon tabletlerinize indirebilmek için android cihazlarınızda play storedan İOS cihazlarınıza ise appstore’dan ücretsiz indirebilirsiniz.