Duvar Niş Modelleri

Niş Fransızcada duvar içindeki oyuk anlamına gelir ve son günlerde de sıklıkla kullanılır. Peki duvar niş modelleri nasıl kullanılır? konusunda bir fikriniz var mı? Duvar içindeki bu oyuk son günlerin en trend dekorasyonlarından biri haline geldi. Tüm tasarımcılar tarafından çok kullanıldığı için pek çok dekorasyon tasarımında kullanıldı.

duvar niş modelleri

Nişler hem dekoritik açıdan hemde kullanışlılık açısından oldukça fazla tercih edilir. Duvar niş modelleri nasıl kullanılır diye merak edenlerdenseniz, özellikle sadece görsel değil kullanışlılığı açısından da çok kullanılır nişler. İçine kitap, ya da aksesuar malzemeleri yerleştirilerek kullanılıyor ve odaya bir anda harika bir hava katıyor.

Model ve tasarım için görüntüye ihtiyaç duyuyorsanız galerimizi gezerek en güzel duvar niş örneklerini inceleyebilirsiniz. Bu arada eğer eviniz inşasında duvar nişi yoksa üzülmeyin. Çünkü duvar nişleri sonradan yapılabilirler. Ancak burada önemli olan detay duvar kalınlıklarıdır. Duvarın kalın olmaması niş yapılmasına engeldir.

Evin her odasında duvar nişlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yatak odalarında, salonlarda, oturma odalarında, banyolarda tüm odalarda. Nişler gerçekten hem kullanışlılık hemde görsel açıdan son derece şık dururlar. İçerisine spot aydınlatmalar da koyarsanız görüntü çok daha şık olacaktır. İçleri antika aksesuarlar, yada şık dekoratif mumluklar ve farklı ev aksesuarları ile süslenebilir.

Yorum Yazın

You must be logged in to post a comment.