Tek Kişilik Baza Tercih Ederken Dikkat Edilecekler

Yatak odaları, yaşam alanlarının dinlenme ve yeni güne enerjik bir biçimde başlamanıza ortam hazırlayan mekanlarıdır. Dinlenmek, huzur bulmak günün bütün stresini atabilmek için kullanılan uyku ürünlerinin özenle seçilmesi gerekir. Hem konforlu bir dinlenme süreci hem de derli toplu yaşam alanları için baza kullanımı ideal bir seçimdir. Tüm stillere hitap eden geniş ürün yelpazesi ile İder Mobilya, aradığınız konforlu baza modellerini sizinle buluşturur, kalitesi ile uzun yıllar güvenli kullanım sağlar. Keyifle güne başlayabilmeniz için gece boyunca üzerinde uyuduğunuz sizi sarıp sarmalayan yatak ve yatağı üzerine koyduğunuz baza seçiminin özenle yapılması gerekir. Bunun için sağlıklı ve deliksiz bir uyku sürecini yaşatan yatak ve baza seçiminin birlikte yapılmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca küçük bir yatak odanız varsa ve ihtiyacınız olan tek kişilik baza ise o zaman geniş depolama alanı olan ve taşıyıcı mekanizması sağlam ürünlere yönelmeniz doğru bir seçim olacaktır.

ider Mobilya tek kişilik sandikli baza

Sağlam Taşıyıcı Mekanizması ile Uzun Yıllar Güvenle Kullanın

Yatak odaları ya da misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz alanlarda kullanım konforu yaratan tek kişilik sandıklı modeller derli toplu bir yaşam alanı sağlar. Baza uzun süreli kullanıma dahil olan bir mobilya türü olduğu için estetik görünümünün yanı sıra taşıyıcı mekanizmasının sağlamlığına dikkat edilmesi gerekir. Özellikle ekstra depolama alanı yaratması dolayısı ile sıklıkla açılıp kapandığı için kilit sistemlerinin de sağlam olması konfor yaratır. Depolama alanı için kullanabileceğiniz haznesinin tek parça olması ise daha geniş kullanım alanı sağlayacaktır. Gece boyunca üzerinde uyuduğunuz bu ürünün güvenli bir kullanım için taşıyıcı mekanizmasının çelik ya da demir iskeleye sahip olması tercih edilir. Aradığınız güvenle, uzun yıllar kullanabileceğiniz konforlu bir baza ise İder Mobilya’nın metal konstrüksiyonlu, sağlam ve estetik tek kişilik baza modelleri size bu konforu fazlasıyla hissettirecek.

Seçtiğiniz Baza Modeli Yatak Ölçüleriniz Uyumlu mu?

Tek kişilik model seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli bir başlık da yatak ölçüleridir. Modelini ve stilini çok beğendiğiniz baza acaba yatağınızın ölçüleri ile uyumlu mu? Bu çoğu zaman gözden kaçırılan bir konudur. Ürünü satın aldıktan sonra yatakla ölçülerinin uyumsuz olması sizi aradığınız konfordan uzaklaştırır. Çünkü baza ve yatak ölçülerinin uyumsuz olması son derece can sıkıcı bir durumdur. Yatağın baza ölçülerinden büyük olması gece boyunca sabit durmasını engelleyecektir. Üzerinde hareket ettikçe rahatsız bir durum yaratmaması için yatakla birlikte kullanacağınız bu ürünün ölçülerinin birbirine uyumlu olması gerekir. Bunun tam tersi ölçüleri küçük gelen olan bir model ise hareket alanınızı kısıtlayacak ve uyku konforunu engelleyecektir. Bunun için seçim yaparken ölçülerin uyumunu mutlaka değerlendirmeye almanız sağlıklı bir uyku deneyimi için üzerinde durulması gereken bir noktadır.

ider Mobilya twin bed 2li yatakli tek kişilik baza

Yatak Odalarınızda İşlevsel Konfor ve Şıklık Bir Arada

Baza modelleri, yatak odasının derli toplu olmasında büyük bir paya sahiptir. Ancak bu onların dekoratif etkilerinin az olduğu anlamına gelmemeli. Genel dekorasyon kodları ile uyumlu renk ve model seçimi ile yaşam alanlarında şık bir dokunuş yaratır. Minimal bir yatak odası için açık krem, bej tonları deri detaylı tek kişilik modeller uygun bir seçim olabilir. Bu noktada onun dekoratif tamamlayıcısı başlık seçiminin de yine aynı malzemeden yapılmış olması ve renk uyumu görsel bir estetik yaratır. Klasik çizgilere sahip bir yatak odası için ahşap oymalı detaylara sahip kumaş kaplamalı baza modelleri ile şık bir dokunuş yaratabilirsiniz. Yatak odalarınızda konforlu bir uyku deneyimi ve güne enerjik bir başlangıç için İder Mobilya’nın kaliteli ve uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz baza seçeneklerini inceleyebilirsiniz. İşlevsel aynı zamanda sağlamlığı ile güvenli bir kullanım fırsatı sunan modeller için İder Mobilya’nın ulaşılabilir fiyat avantajlı kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Yandex.Metrica