Yataş Bedding Yatakları ile Uyanınca; Sabahlar Çok Güzel!

Eskiden yatak satın alırken arayışlarımız şöyle olurdu; çift kişilik mi tek kişilik yatak mı? Ya da sert mi, yumuşak mı? Bu gibi beklentilerin dışına çıkıyoruz artık. Şimdi çok daha fazlası var. Hayatın her alanında teknoloji varken, yataklarda neden olmasın diyoruz. Teknolojiyi yakından takip eden, uygulayan ve hizmet kalitesinde çığır açan Yataş Bedding uyku ürünlerinde iyi olan her şey var! Siz yeter ki güzel uyuyun, sabahları güne enerji dolu başlayın!

yatas yatak

En Doğru Yatağı Belirlemek için Öncelikleriniz Neler Olmalı?

Doğru yatak, doğru yatış şeklini sağlar. Uykuya dalınca şekilden şekile giriyor olmaktan kaynaklı bel ve sırt ağrılarınız olabilir, ağrınız olmasa da bu konuda hassas ve tedbirli uyumak istiyor olabilirsiniz. İşte bu yüzden seçeceğiniz tasarımlarda, uyku pozisyonundan bağımsız olarak omurgayı düz tutmayı sağlayacak modelleri tercih etmelisiniz. Ortopedik yatak özelliklerinin bir arada olduğu modeller omurga sağlığı için uygundur. Uzmanlar, uykuda aldığınız pozisyonların önemine vurgu yaparak mutlaka hizalama ve destekleme özelliklerine sahip modellerin tercih edilmesini önemle vurgularlar.

Yapı itibariyle bünyeniz alerjen hassasiyette olabilir, üretilen kumaşın ve tüm malzemelerin bu noktada önemi öncelikleriniz arasında olabilir. Bu konuda sizi asla yarı yolda bırakmayacak, nemden koruyan nefes aldıran çözüm sunan modellere yönelmelisiniz. Üretim aşamasında kullanılan malzeme, sürekli hijyen kalması açısından yıkanabilir özellikle oluşuna da özen göstermelisiniz.

Ortopedik yatas yatak

Huzurlu Bir Uyku Detaylarda Gizlidir; Yataş Tüm Detayları Düşünür

Tercih noktasında farklı birçok özellik öne çıkar: Ortopedik destek sistemleri, yay sistemleri, süngerinin kalitesi, yıkanabilir oluşu, yazlık ve kışlık kullanma olanağı, yüksekliği, depolama alanı ve elbette ölçüleri… Hepsine dikkat etmeli ve ayrıntıları da asla gözden kaçırmamalısınız…

Yay sistemlerinin farklılıkları, tek kişilik ve çift kişilik yatak modellerinde de ayrı ayrı dikkat etmeniz gereken bir özelliktir. Örneğin iki farklı ağırlıkta yan yana uyuyan kişiler için, 5 bölge için farklı sertlikleri barındıran Yataş Bedding Pocket Yaylı Seri’de iki kişinin vücut yapısına da uyum sağlayan yay sistemi mevcuttur. Bu sistem sayesinde kişilerin eklem ağrısı riski ortadan kalkacaktır.

Ayrıca Yataş Bedding’te; uzmanlara göre kabul gören ”geniş uyku = sağlıklı uykudur” mottosunun tam karşılığı olan ve yatağın dört kenarından destekli yay sistemi ile konforlu uyku şansı yakalayabilirsiniz. Yay sistemleri arasında dayanıklılık testini başarıyla geçmiş, yıllarca formunu koruyan sistemleri de bulabilirsiniz.

Yatas Bedding Premium yatak

Uykuyu bölen etmenlerden biri yatakta üşüme hissidir. Bunda elbette kullanılan nevresim ve yorgan gibi faktörlerin de önemi yüksektir. Ama Yataş Bedding bu problemi de yatak seçimlerde çözümlüyor. Premium Yatak Serilerinde öne çıkan Prestige Prime modelinde yazın serinlik etkisi veren ipek kumaş, kışın sıcak tutan Alpaka yün kumaş bir yatakta bu noktada önemli bir rolü de üstlenmiş oluyor. Bu seride örme ipek kumaşın lifleri sayesinde sıcaklık kabusa dönüşmeden ve serin uyku saatleri yaşatıyor. Örme yün kumaşı ise çok yumuşaklık hissinin yanında, mikroskobik boyutlardaki gözenekleri sayesinde ısıyı saklıyor ve çok daha sıcak tutuyor.

Yatakta kullanılan uyku pedleri de yeni bir yatak almak istemeyenlerinse kurtarıcısı oluyor. Kullanılan teknolojiyle birlikte malzeme seçenekleriyle de geniş bir çeşitliliği bulunuyor. Visco Topper Serisi, yatağın tamamen değiştirilmek istenmediği durumlarda, sadece üzerine yerleştirerek kullanıldığı için var olan yatağı konforlu hale getiriyor. Kalınlığı 4 cm ile 7 cm aralığında ölçülerde üretiliyor. Yıkanabilir kılıfı ile son derece kullanışlı bir yatak pedi olarak dikkat çekiyor.

Yataş Bedding koleksiyonları çok farklı konfor tercihlerine açık. Yaylı Seri, Hybrid Seri, Pocket Yaylı Seri, Visco /Lateks Seri ve Premium Seri olmak üzere yüksek teknolojili modeller beklentilerinizi karşılayacaktır. Kaliteli bir uykunun gerekliliklerini yerine getiren Yataş Bedding’te aradığınızı bulmanız mümkün. Kullandığı teknolojiyi yakından keşfetmek, öne çıkan modellerini detaylı incelemek ve bütçenize en uygun yatak fiyatlarını bulabilmek için hemen şimdi göz atın.

Yandex.Metrica