3 Boyutlu Banyo Zeminleri

Posted on by

Son günlerde dekorasyon dünyasında 3 boyutlu banyo zeminleri inanılmaz derecede trend oldu. Bu trend gerçekten çok güzel ve etkileyici. Eğer evinizde değişiklik yapmayı düşünüyorsanız size kesinlikle bu tasarımı öneririz. Özellikle banyolarda kullanılan bu zemin farklı desenleri, renkleri ve tasarımları ile size bir sürü alternatif de sunuyor. Oldukça şık, trend ve farklı bir banyo tasarımı arayanlar hemen denemelidirler.

3 Boyutlu Banyo Zeminleri

Çizimler ve bu tarz tasarımlar evinizin çok daha dikkat çekici ve farklı olmasını sağlar. En farklı banyo dekorasyonlarında genelde 3D banyo zeminleri kullanılmış ve çok da ilgi görmüş. Genelde banyo için tasarlandığı için yunuslar, balıklar, plaj tasarımları, kum ve deniz şeklinde olanları tercih ediliyor.

Bazı heyecan severler ise köpekbalıklı tasarımları çok tercih ediyorlar. Çünkü banyoya doğru ilerlediğinizde kocaman bir köpek balığının tam ayak altınızda durduğunu görüyorsunuz. Tasarımlar gerçekten çok güzel ve büyüleyici şekillerdeler. En güzel banyo tasarımları için size bu banyo zeminlerini kesinlikle öneririz. Hatta tasarımcılar zeminde uyguladıkları desenleri duvarlara da döşeyerek banyoda yerden tavana kadar 3D etkisi yaratıyorlar ve bu durum ciddi anlamda güzel bir dekorasyon oluşturuyor. Ancak siz sadece zemininizi bu şekilde tasarlayarak kullanmayı deneyebilirsiniz.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.