3 Boyutlu Duvar Kağıtları

Posted on by

3 boyutlu duvar kağıdı örnekleri

Son günlerin ev dekorasyon örneklerinde 3 boyutlu duvar kağıtları çok popüler. Adeta gerçekmiş gibi duran şekiller, hoş desenler, renkler hepsi de sezonun duvar kağıt modasında özellikle de 3 boyutlu modelleri arasında var. Eğer eviniz için özel ve trend 3 boyutlu duvar kağıtları arayışındaysanız ve hangi modeli yapmalıyım konusunda kararsızsanız bu konuda size ilham verecek olan fikirlerimizi ve modellerimizi incelemelisiniz. Gelelim 3 boyutlu duvar kağıtları içinde en beğenilen ve en trend olan modellere.

3 Boyutlu Duvar Kağıtları

3 boyutlu duvar kağıtları manzara

3 boyutlu duvar kağıtları içinde bu sezon en trend model ve en beğenilen tercih edilen model 3 boyutlu duvar kağıtları manzara desenlileri oluyor. En çok deniz, orman, özel şehirler Venedik, italya, Maldivler, Paris gibi ünlü şehirlerin duvar kağıtları ve yazlık yerlerin duvar kağıtları tercih ediliyor. Bunlar arasında da Bodrum ve Bodruma evleri, Yunanistan, Maldivler, turkuaz sular gibi kesinlikle çok güzel ve iç açıcı görüntüler tercih ediliyor.

3 boyutlu duvar kağıdı örnekleri

3 boyutlu duvar kağıtları manzara

en güzel 3 boyutlu duvar kağıtları

3 boyutlu duvar kağıdı taş desenli

Geçen sezon ilk sırada ne var deseydiniz. Hiç düşünmeden 3 boyutlu duvar kağıdı taş desenli derdik. Ancak bu sezon manzara resimli duvar kağıtları çok daha popüler. Fakat 2. sırada taş desenli duvar kağıtları yer alıyor. Taş deseni her tarz dekorasyonla inanılmaz hoş bir hava yaratıyor. Bodrum evi gibi bir dekorasyon yaratmak için beyaz 3 boyutlu taş duvar kağıdı, ya da farklı taş duvar kağıtları tercih edebilirsiniz. Sonuç emin olun muhteşem olacaktır. Taş duvar kağıt kaplamaları hiç bir zaman demode olmayacak gibi görünüyor. Bu sezonda da 3 boyutlu taş duvar kağıtları çok moda.

3 boyutlu duvar kağıdı taş desenli

beyaz taş desenli duvar kağıtları

taş desenli duvar kağıtları

Farklı tasarım 3 d duvar kağıtları

Yukarıda saydığımız desenlerin yanında bazı özel çizimler de bu sezon çok moda. İnsan figürleri, kadın suratları, çocuk desenleri ya da hayvan resimleri gene 3 d duvar kağıtları arasında çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Bunlar içinde ise en çok 3 boyutlu hayvan resimli duvar kağıtları popüler. Evinizin herhangi bir duvarında sevdiğiniz bir hayvanın en şirin resminin olduğu bir duvar kağıdı ile süsleyebilirsiniz.

en güzel 3 boyutlu duvar kağıt örnekleri

Bazı baskı yerleri ise sizin kendi resminizi 3 boyutlu duvar kağıdına çevirebiliyor. Bu eşinizle bir resminiz olabilir, çocuğunuzun güzel bir resmi olabilir, çok sevdiğiniz bir tatil fotoğrafı olabilir. Yani aslında iyi çekilmiş bir fotoğraf olması şartı ile kendinize ait bir fotoğrafınızı uzman kişiler tarafından duvar kağıdına çevirebilirsiniz. Ancak bu konuda dikkat etmeniz gereken husu dediğimiz gibi bu konuda uzman olan bir yere bunu yaptırmanız.