Berjer Koltuk Seçmenin Püf Noktaları

Posted on by

Yıllardır trend olmayı başarabilen berjer koltuk seçmenin püf noktalarını biliyor musunuz? Evlerin her zaman en güzel köşesine özenle koyulan berjer koltuk modellerinde de bazı detaylar vardır ve bu detaylara uygun koltuk yerleştirmenizi yaparsanız sonuç çok daha güzel olacaktır.

Berjer Koltuk Seçmenin Püf Noktaları

Öncelikle berjer koltuk modelleri her zaman evin en aydınlık köşesine koyulmalı. Genelde cam önleri özellikle varsa fransız balkon önü berjer koltuk için en uygun yerdir. Salonunuzun büyüklüğü koltuk seçiminizde son derece önemlidir. Küçük ve dar bir salonunuz varsa kesinlikle büyük berjerlerden uzak durmalısınız. Arkası geniş olan ve oymalı berjerler fazla yer kaplayacakları için bu berjerleri tercih etmemenizde fayda var.

beyaz berjer koltuk modeli

Genelde berjer koltuk seçimi yaparken evinizdeki mobilyalara zıt renkler tercih edilir ki berjerler odada patlasın. Beyaz bir koltuk takımınız varsa kırmızı ya da pembe, kahve tonlarında bir koltuk takımınız varsa pastel ya da krem renkleri olabilir. Yada aynı renkleri de değerlendirebilirsiniz.

pembe berjer koltuk modeli

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.