Çiçek Desenli Duvar Kağıtları

Posted on by

Son günlerde özellikle ev dekorasyonlarında çiçek desenli duvar kağıtları çok trend oldu. Hem son derece şık ve ferah, hem de sıcacık, şirin bir hava yaratıyor çiçek desenli duvar kağıtları. Psikolojik anlamda da çiçek desenli bir duvar kendinizi oldukça rahat hissetmenizi ve mutlu olmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda çiçek desenleri bulundukları ortama oldukça ferah bir hava katarlar. Geniş, ferah ve taze bir görüntü yaratırlar.

Çiçek Desenli Duvar Kağıtları

Çiçekli duvar kağıtları evinizde salonunuzdan tutun da, koridorlarınıza, çocuk odalarınıza ve yatak odalarınıza kadar her odanızda rahtalıkla kullanabileceğiniz bir desendir. Bu sayede evinizde gerçekten şirin mi şirin bir hava ve harikalar yaratabilirsiniz. Evinizin duvarlarında çiçek açtırmak istiyorsanız çiçek desenli duvar kağıtları ile stencil ve baskılardan yardım alabilirsiniz. En güzel yanı ise çiçek desenli duvar kağıtları ya da duvar süslemeleri hemen hemen her tarz döşenmiş odaya kolayca uyum sağlarlar.

çiçek desenli duvar kağıdı

Özellikle son günlerde gül desenli duvar kağıdı modelleri çok trend. Öyle ki gülün pek çok renginin kullanıldığı duvar kağıtları son derece güzel bir hava yaratıyor. Kırmızı güller, beyaz güller, siyah güller, sarı güller. Aklınıza gelecek her renk rahatlıkla kullanılabiliyor. Yani odanızın ana rengine uygun olan gül rengini seçtiğinizde muhteşem bir ambiyans yaratabilirsiniz. Bunun yanında eğer gül desenli bir duvar kağıdı döşeyecekseniz, size önerimiz özellikle 3 boyutlu duvar kağıtlarıdır. Çünkü 3 boyutlu ve gül desenli duvar kağıtları gerçekten muhteşem bir görünüme sahip.

çiçek süslemeli duvarlar

Eğer ev dekorasyonunuzda çiçek desenli duvarlar oluşturacaksanız size önerimiz o odada yer alan karmaşayı yok etmeniz. Yani odayı son derece sade şekilde döşerseniz çok daha doğru bir hamle yapmış olursunuz. Yatak odalarınız için seçeceğiniz çiçek desenli duvar kağıtlarının ise kesinlikle romantik olması çok daha şık bir hava yaratacaktır. Yani yatak odalarınız için romantik çiçek modelleri, salon ve diğer odalar için ise daha sofistike çiçek desenleri tercih edebilirsiniz.

Çiçekli duvar kağıtları

Eğer canlı renkleri seviyorsanız ve salonunuzda renkli çiçeklerden oluşan bir duvar kağıdı uygulaması yapmak istiyorsanız o odanızda tercih edeceğiniz mobilyalarınız beyaz ve sade olursa çok daha doğru bir dekorasyon yapmış olursunuz. Aksi halde oda çok karmakarışık bir görüntüye bürünür.

farklı tasarım duvar kağıtları

renkli çiçek duvar kağıdı üç boyutlu duvar kağıtları üç boyutlu gül desenli duvar kağıdı

Odanızda uyguladığınız çiçek desenli duvar kağıtlarına ilaveten o odada aksesuar olarak yapay çiçekler kullanabilirsiniz. Örneğin beyaz güllerle kaplattınız odanızın duvarlarını. Aksesuar olarak beyaz yapay gül kullanabilirsiniz o odada. Uyum muhteşem olacaktır.

gül desenli duvar kağıdı modelleri

Özellikle koridorlara çok yakışır çiçek desenli duvar kağıtları. Eğer salonunuza ya da yatak odanıza yapmaya cesaret edemiyorsanız koridorlarınıza kesinlikle yapın deriz. Çünkü o sıkıcı alanları inanılmaz canlandıracaktır bu hareket.