Dekorasyonda Asya Tarzı

Posted on by

Farklı bir kültürden esinlenerek oluşturulan dekorasyonda asya tarzı genel olarak az eşyalı bir dekorasyon şeklidir. Uygulanması ise son derece kolay ve son günlerin de en trend dekorasyon modellerinin başında gelir. Doğal, konforlu, minimalist ve şık bir dekorasyon yaratmak isteyenler için son derece iyi bir seçimdir.

Dekorasyonda Asya Tarzı

Bu tarz yani asya tarzı dekorasyon modellerinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus doğallıktır. Bunun yanında dinlendirici, sakin bir dekorasyon hakim olmalıdır ortamda. Genelde kullanılan malzemeler ahşap, cam ve seramiktir. Plastik malzemelerden yapılmış eşyalar ya da aksesuar malzemeleri ise asya tarzı dekorasyonlarda asla kullanılmaz.

Salonunuzda ya da oturma odanızda tercih edeceğiniz orta sehpa alçak olmalı kanepeleriniz de alçak olmalı aydınlatmalar ise metalden yapılmış olmalıdır. Bunun yanında asya tarzı dekorasyon örneklerine baktığınızda genelde bambunun da çok kullanıldığını görürsünüz. Siz de evinizde bambu ağırlıklı eşyalar kullanabilirsiniz. Ancak fazla ve gereksiz eşyaya bu tarz dekorasyonda pek yer yoktur. Galerimizi gezerek en güzel ve en doğru asya dekorasyonu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.