Yuvarlak Yatak Modelleri

Posted on by

Son günlerde özellikle yuvarlak yatak modelleri oldukça popüler oldu. Özellikle farklı ve şık bir yatak odası tasarımı arayanlar tarafından tercih edilen bu yataklar, yatak odalarının havasını bambaşka bir noktaya getiriyorlar. Uzak doğu havası ya da romantik bir yatak odası tasarımı yapmak isteyenler de genelde yuvarlak yatak modellerini tercih ediyorlar. Ancak bu sadece belli bir zevk için değil aynı zamanda sezonun trend yatak modelleri arasında olduğu için de çok tercih ediliyor.

Yuvarlak Yatak Modelleri

Ancak genelde yuvarlak yatak modelleri ve fiyatları konusunda endişeli oluyor insanlar. Çünkü farklı bir tasarıma sahip olan bu yatakların fiyat performansı da dolayısıyla diğer yataklara oranla bir miktar farklı olabiliyor. Genelde 1000 Tl’den başlayıp kalitesi ve şekline göre 10:000 Tl’lere kadar ve daha fazlasına kadar çıkabiliyor.

Ancak eğer yatak odanızda yeterli alanınız varsa yuvarlak yataklar gerçekten oldukça farklı ve şık bir dekorasyona neden oluyor. Bu arada fazla büyük yatak odaları olmayanlar için de yuvarlak yatak kısa modelleri tercih edebilirsiniz. Önceden yuvarlak yataklara ulaşmak oldukça zordu ve sadece bazı ithal markaların koleksiyonlarında yer alıyordu. Ancak artık günmüzde bir çok bilindik markanın koleksiyonunda yuvarlak yatak modellerine ulaşmak mümkün. Hem de tasarımlar oldukça güzel ve estetik. Yuvarlak yatak modeli tercih edecekseniz beraberinde değerlendireceğiniz diğer parçalarınız da bu dekorasyon tipine uygun olursa çok daha tamamlayıcı ve şık bir tasarım elde edersiniz.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.