Deniz Desenli Balkon Dekorasyonları

Posted on by

Özellikle sıcak havalarda balkonlarımıza daha bir özeniriz. Bu nedenle bu sezon deniz desenli balkon dekorasyonu çok popüler. Ancak şunu söylemek isteriz ki bu tarz dekorasyonlar hem çok şık hem de son derece güzel bir hava yaratıyor. Modern, şık, trend ve kesinlikle son derece şık balkon tasarımları yaratmak istiyorsanız önerilerimizi okumanızı öneririz.

Deniz Desenli Balkon Dekorasyonları

Öncelikle marin balkon dekorasyonu için yapabileceğiniz çok fazla alternatifiniz mevcut. Önemli olan aslında sizin nasıl bir tarz istediğiniz. Aslında eğer seyahat etmeyi seven biriyseniz, ister yurt içi ister yurt dışı seyahatler olsun, size balkonunuz için özel bir öneride bulunabiliriz. Özellikle son günlerde balkonlar adeta insanların neşeli tatillerinden getirdikleri özel eşyalarla süsleniyor ve şunu söyleyelim bu tarz dekorasyonlar çok popüler.

marin balkon dekorasyonu

Eğer yaz tatili yapıyorsanız özellikle deniz olan yerlerin duvara asmak için yapılmış dekoratif eşyaları çok özeldir. Kesinlikle bu detay aklınızda yer alsın ve tatilinizde balkonunuz için özel bir eşya almayı unutmayın. Balkon süsleme örneklerine dönecek olursak bu önemli detay içinde ne demek istediğimi sanırım anladınız. Özel tatil eşyalarınız ile duvarınızı süsleyerek işe başlayabilirsiniz.

en güzel balkon tasarımları

Tatile çıkmıyor ya da bu tarz süs objeleri almadıysanız da üzülmeyin boyner ev gibi ya da benzer güzel ev dekorasyonu mağazalarında özellikle marin tasarımları için son derece güzel aksesuarlar bulma şansınız var. Bunları değerlendirebilirsiniz.

Duvarlarını özel mavi beyaz tatil aksesuarları ile süslediğiniz balkonunuz için yeni bir balkon takımı alabilirsiniz. Alacağınız takım şık bir rattan takım olabileceği gibi özel bir masa sandalye takımı da olabilir. Ancak eğer balkonunuzda deniz ve tatil havası essin istiyorsanız tercih edeceğiniz tasarım mavi beyaz renklerin ağırlıkta olduğu bir tasarım olmalı.

Balkon süsleme örnekleri

Ama bunun için balkon mobilyalarınızı değiştirmek zorunda da değilsiniz. Mevcut mobilyalarınız üzerinde değişimlere gidebilirsiniz. Örneğin bezlerini değiştirebilirsiniz, ya da üzerine marin desenli örtü alabilirsiniz. Hiçbirini yapamıyorsanız da size önerim çok güzel marin desenli minik minik yastıklar ve kırlentler var. Bunları alıp bir anda tüm balkon mobilyalarınızın havasını değiştirebilirsiniz. Emin olun küçücük dokunuşlar bile hemen kendini belli edecek ve balkonunuzun havasını ciddi anlamda değiştirecektir.

mavi beyaz balkon tasarımları

Cam bir kavanoz alın ya da cam bir kase alın ve bu kavanozun içine eğer varsa çocuğunuz ile beraber topladığınız deniz midyelerini, taşları, varsa deniz yıldızlarını doldurun. Aksesuar olarak bunu masanızın ortasına koyun. Hem kendi emeğinizle hazırladığınız hem de buram buram mutluluk kokan tatil anılarınızla dolu  bir aksesuar bu güzel dekorasyonunuza çok yakışacaktır. Topladığınız taşlar içinde rengini beğenmedikleriniz varsa onları beyaz boyayıp üzerine de hafif mavi fırça darbeleri atabilirsiniz. Muhteşem bir sonuç olacaktır emin olun.