En Güzel Kitaplık Modelleri

Posted on by

Kitap okumayı sevenlerin evinde en önemli aksesuardır kitaplıklar. Bu nedenle eğer eviniz için farklı ve şık bir kitaplık arıyorsanız doğru yerdesiniz. En güzel kitaplık modelleri ile beraber en trend ve en kullanışlı modelleri bulduk, burada sergilemeye karar verdik. Modeller hem çok modern, hem çok estetik, hem çok kullanışlı, hem de gerçekten evinde kitapları için özel bir yer ayırmak, onları güzel bir yerde sergilemek isteyenler için çok idealler.

En Güzel Kitaplık Modelleri

Eğer evinizde yeterli yeriniz yoksa son derece özel tasarımlarlara sahip olan oldukça şık kitaplıklar alabilirsiniz ya da yaptırabilirsiniz. Bu kitaplıklar özel tasarım yapılabildiği gibi çok ilgi gördükleri için hazır şekilde de satılabiliyorlar. Bir koltuğun altında, merdivenliğin altında, dolabın bir köşesinde yani anlayacağınız kitap kurtlarının kitaplarına evlerde her zaman bir yer bulmak mümkün.

açık renk kitaplık modeli büyük kitaplık modeli dekoratif kitaplık modeli

Eğer bazı markaların kitaplıklarını arıyorsanız içlerinde kitaplık modelleri ikea oldukça farklı tasarımlara sahip. Modeller arasında hem çok kullanışlı hem de dekoratif modeller yer alıyor. Markanın tasarımlarına bir göz atmanızı öneririz.

Bunun yanında dekoratif kitaplık modelleri arasında çok özel tasarımlar yer alıyor. Hiç kitap sahibi olmayanların bile evlerine alıp dekoratif amaçlı kullanmak isteyebilecekleri özel dekoratif kitaplıklar bunlar. Gerçekten tasarımları hem çok şık, hem de oldukça kullanışlı.

dekoratif kitaplık modelleri en tarz kitaplık modelleri farklı tasarım kitaplık modeli

Son günlerde özellikle dekorasyon dünyasında alternatifler çoğaldı. En güzeli ise her bütçeye ve her tarza artık dekoratif eşyanın rahatlıkla bulunabiliyor olması. En basitinden konumuzun ana başrolü olan kitaplıklar artık o kadar fazla çeşite sahip ki, gidip sıradan bir kitaplık alanların sayısı neredeyse yok denecek kadar azaldı.

Dediğimiz gibi evimize alacağımız herhangi bir eşyanın kesinlikle dekoratif ve şık olmasına özen göstermemizde fayda var. Çünkü eşyalarımızı çok sık değiştiremiyor ve onlardan hemen vazgeçemiyoruz. Bu nedenle alacağımız en ufak eşyanın dahi son derece şık ve dekoratif olmasına elbette kullanışlı olmasına da özen göstermeliyiz.

kitaplık modelleri ikea küçük evler için kitaplık modeli modern kitaplık modeli modern kitaplık modelleri sıradışı kitaplık modeli

Ahşap kitaplık modelleri son günlerde özellikle çok moda. Vintage ya da rustik tarzı seviyorsanız özellikle ahşap iyi bir seçim olabilir. Ayrıca son günlerde ahşap çok tarz şekilde tasarlanıyor. Ancak ahşap değil de modern kitaplık modellerinden faydalanmak istiyorsanız da cam ve lake tarzı parlak tasarımları tercih edebilirsiniz. Bu tarz modeller ise modern bir hava yaratacaktır evinizde. Elbette alacağınız kitaplık modelinin, kullanacağınız odada yer alan diğer mobilyalarla ve aksesuarlarla uyumlu olmasına da özen göstermenizde fayda var.