En Trend Dekorasyon Fikirleri

Posted on by

Yaşam alanlarımız bizim kendimizi iyi hissetmemiz gereken en özel alanlarımızdır. Bu nedenle her zaman en trend dekorasyon fikirleri hakkında bilgi sahibi olmamız gerekir. Bu dekorasyonu yaratmak ya da yeni bir ev dekore etmek gerektiği anda bize yardımcı olabilecek en güzel fikirleri verecektir. Dekorasyon dünyasında trendler sıklıkla ve hızlı olarak değişir. Bu yüzden takibi zor olabilir.

En Trend Dekorasyon Fikirleri

Öncelikle en yeni trend dekorasyon fikirlerini merak ediyorsanız yazımızı okumanızı öneririz. Bu sezon duvarlarda değişen bir kaç trend var. Bir kaç sezondur çok moda olan 3 boyutlu duvar kağıdı modası tam gaz devam ediyor. Ancak onu takiben yeni bir trend geldi. Bu da duvarların yarısının boyandığı farklı bir dekorasyon şekli. Örneğin yarıya kadar maviye boyanan duvarın üst kısmı farklı bir renge boyanır. Ya da yarıya kadar boya ile kaplanan duvarın üst kısmında şık bir duvar kağıdı kullanılabilir. Yani duvarların üst kısmı ayrı alt kısmı ayrı renk ve desen kaplamaları bu sezon oldukça moda.

Renkli yastıklerı ve renkli kırlentleri sever misiniz? Eğer bu tarzı seviyorsanız evinizde renkli minderleri bolca kullanın. Rustik mutfaklar gene aynı şekilde trend dekorasyon modelleri arasında geliyor. Beyaz rustik mutfak modelleri mutfak tasarımı yapmak isteyenlerin değerlendirebileceği bir alternatif olabilir. Yapma çiçekler de aynı şekilde sezonun trend dekorasyonları arasında yer alıyor. Evler çiçek açsın sloganı ile evlerde rengarenk çiçekler kendini gösteriyor.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.