En Yeni Çocuk Odası Trendleri

Posted on by

Çocuk odası dekorasyonu modelleri

Bir evin en eğlenceli ve en renkli odası şüphesiz çocuk odalarıdır. Peki bu sezonun en yeni çocuk odası trendleri hakkında bilginiz var mı? Çocuk odası modası aslında çok sık değişmeyen ama kendini sürekli yenileyen bir trende sahiptir. Rengi, deseni, modeli halısından, perdesine, duvar kağıdından, dekoratif süslemelerine kadar renkli, özel ve trend olmalıdır. Ayrıca çocuk odaları kesinlikle çocukların o capcanlı ve eğlenceli dünyalarına yakışır tarzda keyifli olmalıdır.

En Yeni Çocuk Odası Trendleri

Çocuk odasında değişim istiyorsanız ve çocuğunuzu mutlu edecek bir oda tasarımı yaratmak istiyorsanız son derece seçici ve şık bir çocuk odası dekorasyonu modelleri alanında en doğru seçimi yapmalısınız. Şunu unutmamak gerekir eğer çocuğunuz için bir oda tasarımı yapmayı planlıyorsanız, tercihinizi yaparken çocuğunuzun zevkini kesinlikle ön planda tutmalısınız ve onun mutlu olacağı bir oda dekorasyonu oluşturmalısınız. Gelelim en trend çocuk odaları dekorasyonu oluşturmada olmazsa olmazlar.

Çocuk odalarında oyun odaları

Oyun odası derken oyun alanı demek istiyoruz aslında. Çocuğun odasında rahatlıkla oynayabileceği bir oyun alanı olması gerekir. Yeni trend özellikle duvarlara yerleştirilen panel şeklinde raflar oluyor. Buralara çocuklarınızın dönüşümlü olarak belli oyuncaklarını koyarak hem görsel anlamda hoş bir dekorasyon sağlarsınız hem de çocuğun oyuncaklarının gözünün önünde olmasını sağlarsınız.

çocuk odası için depolama alanları

Ağaç ev şeklinde yatak modelleri

Bu sezonun en trend çocuk yatakları arasında adeta her çocuğun hayalinde yer alan ağaç ev yatakları yer alıyor. Ağaç ev şeklinde tasarlanan yataklar hem oyun alanı olarak kullanılıyor hem de son derece keyifli bir yatak olarak kullanılıyor. Çok da trend olduğunu söylemek isteriz.

ağaç ev şeklinde çocuk yatak modeli

Çocuk oyun çadırı

Son günlerde çocuk oyun çadırlarını duymuşsunuzdur. Bu çadırlar bu sezon çok ama çok popüler. Eğer çocuğunuzun odasında yeterli yeriniz varsa kesinlikle bu çadırlardan almalısınız. Çocuğunuzun bu çadırdan çok mutlu olacağından emin olabilirsiniz.

çocuk oyun çadırı modeli

Çocuk odaları için desenli duvar kağıtları

Duvar kağıdı bir odaya her zaman çok daha sıcak ve çok daha şık bir hava katar. Günümüz teknolojisinde ise duvar kağıtları son derece değişik seçeneklere sahip. Çocuk odaları için tasarlanan duvar kağıtları ise son derece keyifli ve çeşitli alternatiflere sahip.

çocuk odaları için duvar kağıtları

Çocuk odaları için boyanabilen duvar  modelleri

Yeni trendler ve yeni tasarımlar muhteşem diyebiliriz. Özellikle harika bir icat olan boyanabilen duvar kağıtları çocukları çok mutlu ediyor. Çocukların hayal gücünü ciddi anlamda etkileyen bu eğlenceli duvarlar çok popüler.

boyanabilen duvar modeli

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.