Erkek Çocuk Avize Modelleri

Posted on by

Bebek odası aydınlatma

Ev dekorasyonumuzda çocuklarımızın odasına ayrı bir özeniriz. Bunlar arasında erkek çocuk avize modellerini araştırdık ve en güzel modelleri bulduk. Hem güzel, hem trend, hem de oldukça farklı. Modeller arasında hep bildiğimiz ve artık sıkıldığımız klasik modeller hiç yok. Daha çok farklı tasarımlar var. Çünkü yeni nesil anneler artık sıradan ve eski tip çocuk odası dekorasyonlarını tercih etmiyorlar.

Erkek Çocuk Avize Modelleri

Evet devir yenilik devri. Bebek odası aydınlatma modellerinden tutun da, çocuk ve genç odalarına kadar hepsi de son derece modern, tarz ve farklı olarak tasarlanıyor. Öncelikle eğer odasını düzenleyeceğiniz çocuğunuz henüz bebekse, ona göre bir aydınlatma tercih edebilirsiniz. Onun mutlu olacağı karakterlerden ya da renklerden oluşan bir avize hem eğlenceli olacaktır, hem de odaya ayrı bir keyif katacaktır.

Bebek odası aydınlatma

ayıcıklı çocuk odası avize modeli çocuk odası avize modelleri çocuk odası aydınlatma modelleri en güzel çocuk odası avize modelleri erkek çocuk odası avize modeli

Uçak şeklinde avize modelleri

Çocuklar en çok uçak şeklinde avize modellerini ya da araba şeklinde olan avize modellerini beğenirler. Çünkü erkek çocuklarının ulaşım araçlarına her zaman ayrı bir ilgisi olur.

uçak şeklinde avize modeli uçaklı avize modeli

arabalı avize modeli

Genç odası avizeleri

Ancak biraz daha büyük bir oğlunuz varsa, o zaman tercihinizi elbette genç odası avizelerinden yana kullanmalısınız. Genç odaları için tasarlanan avizeler ise, çocuk ve bebek avize modellerine oranla çok daha cool ve çok daha sade tasarımlarda oluyor. Bu modeller çocuğun bir hobisine ya da çok beğendiği bir renge ve tuttuğu takımının renklerine göre de tercih edilebilir.

Genç odası avizeleri

Son günlerde özellikle çocuk odalarında sarkıt avizeler çok moda oldu. Tercih edeceğiniz avize eğer küçük yaştaki oğlunuz içinse, avizenin ucundan sarkan ayıcıklı model çok eğlenceli ve çok güzel bir model. Farklı bir tasarım için de son derece ideal.

Yetişkin avizeleri gibi olup, da renginin mavi olduğu ve erkek çocuk odası için, ya da genç odası için uygun olan bu modeli de tercih edebillirsiniz. Bu tarz bir avize aynı zamanda çocuk büyüdüğünde de rahatlıkla kullanılabilir.

Erkek çocukları için ve genç odaları için son günlerde tasarlanan bu modeller gerçekten çok tarz ve kesinlikle çok farklı modeller. Hem çocuğun zevkine hem de annenin zevkine hitap edilecek şekilde tasarlanmış modeller hepsi de.

Önemli olan bu modeller içinde hem çocuğunuzun hem de kendi zevkinize en uygun modeli bulmanız. Unutmayın dekorasyonlarda aydınlatmalar son derece önemlidir.