Ev Dekorasyonunda Kış Trendleri

Posted on by

Kış dekorasyonu trendleri

Kış kendini iyiden iyiyiye iyice hissettirmeye başladıkça evlerimizi de kış moduna sokmak istiyoruz. Ev dekorasyonunda kış trendlerini merak ediyorsanız ve evinizde büyük ya da küçük değişiklikler yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü uzmanlarından ve dünya trendlerinden edindiğimiz bu önemli bilgileri burada sizlerle paylaşacağız.

Ev Dekorasyonunda Kış Trendleri

Bu sezon renkli mutfak modelleri çok trend

Eğer soğuk kış günlerine bir renk katmak istiyorsanız sezonun trendi olan renkli mutfak trendine siz de uyabilirsiniz. Özellikle mutfaklarında değişiklik yapmak isteyenlere bu tarz mutfakları öneririz. Kış dekorasyonu trendleri arasında rengarenk mutfaklar adeta ilk sıralarda yer alıyor. Bu renkler, maviler, sarılar, pembeler ve kırmızılar. Hepsi de çok moda. Renkli mutfak oldukça sıcak ve ferah bir hava yaratıyor.

renkli mutfak modelleri

Abajur modelleri

Abajur sıcak bir dekorasyonun olmazsa olmazlarındandır. Özellikle kış dekorasyonunda abajurlar inanılmaz sıcak ve güzel bir hava yaratıyor. Verdiği loş ışık sayesinde evinizde harika bir ortam yaratacaktır.

abajur modelleri

Ev dekorasyonunda bohem modası

Bohem tarzı çok yakışıyor ev dekorasyonlarına. Şık bir hava katıyor, boşvermiş bir hava katıyor, özgür bir hava katıyor, ama en önemlisi trend ve farklı bir hava katıyor. Bu kış da bohem tarzı çok moda. Mobilyalarınızdan tutun da ev aksesurlarınıza kadar bu deseni bol bol kullanın. Çünkü bohem bu sezon çok moda.

bohem ev dekorasyonu En yeni dekorasyon trendleri Kış dekorasyonu trendleri

En yeni dekorasyon trendleri

Gelelim en yeni dekorasyon trendlerine. Bu sezon özellikle ev dekorasyonunda turuncu oldukça moda. Aslında turuncu tam bir yaz rengidir. Ancak bu kış bir çok yerde olduğu gibi dekorasyon dünyasında da böyle sıcak renkler çok popüler. Turuncunun o sıcacık havasını neden evimizde kullanmayalım ki.Ev dekorasyonunuzda turuncuyu belli aksesuarlarda kullanabilirsiniz, ya da evinizin duvarlarında kullanabilirsiniz.

Yünlü battaniyelerle beraber hasır ve bambu eşyalar

Hasır ve bambu he ne kadar yazla özdeşleşse de aslında, kışın da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hatta bu kış hasırlar ve bambular oldukça popüler. Hasır eşyalar, aksesuarlar kullanabilirsiniz. Sonuç emin olun çok şık olacaktır. Hasır bulunduğu her ortama son derece sıcak ve oldukça güzel bir hava katar. Kışın özellikle ev dekorasyonumuzda sıcaklık ararız. Sıcak ve içimizi ısıtan dekorasyon ararız. Bu nedenle bize sıcaklık kazandıracak her türlü objeyi ve akseuarı kış dekorasyonu sağlarken evimizde rahatlıkla kullanabiliriz.