Güral Porselen Yemek Takımları

Posted on by

Porselen dünyasının hiç şüphesiz önemli isimlerinden biri güral porselen yemek takımlarıdır. Markanın her sene tasarımları büyük bir merak ve ilgi ile beklenir. Sofralarda şıklığı vazgeçilmez bir hale sokmak isteyen kadınların genelde ilk tercihi güral porselen oluyor. En çok yeni evlenecek çiftler tarafından tercih edilen markanın tasarımları gerçekten oldukça şık ve görmeye değer tarzda.

Güral Porselen Yemek Takımları

Marka pek çok renk, desen ve modelde tasarımlar sunuyor. En çok güral porselen kare yemek takımları ilgi görürken, güral porselen yuvarlak yemek takımları da oldukça yoğun ilgi görüyor. Marka genelde müşterilerinin isteklerini dikkate alarak ona göre tasarımlar yapmaya özen gösteriyor.

Bünyesinde bulunan her yemek takımının farklı renk ve desen seçenekleri mevcut. Modern ve şık sofralar için kesinlikle tavsiye edebileceğimiz bir marka. Markanın 6 kişilik yemek takımı da mevcut, 12 kişilik yemek takımı da mevcut. 12 kişilik yemek takımında 97 parça yer alırken, 6 kişilik yemek takımının içinde ise 24 adet parça yer alıyor.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.