Kış Temalı Dekorasyon Örnekleri

Posted on by

Değişen mevsimlere göre evimizde yapacağımız dekorasyon örnekleri yaşam alanlarımızda zaman zaman güzel değişikliklere doğal bir görünüme ve sıcak bir havaya neden olur. Bu nedenle kış temalı dekorasyon örneklerini burada sizler için araştırdık ve en trend modelleri paylaşmaya karar verdik. Kışın evimizde daha fazla zaman geçiririz. Bu nedenle özellikle kış dekorasyonu için bize göre bir miktar daha fazla özenmekte fayda var diyebiliriz.

Kış Temalı Dekorasyon Örnekleri

Peki bu kışın temasını evlerimize nasıl taşıyabiliriz? Kış demek bembeyaz kar demek, buz gibi hava demek, kozalaklar demek, çam ağaçları demek, yılbaşı demek aslında. Bu nedenle kış temalı ev dekorasyonu örneklerinde bu saydıklarımız bolca kullanılıyor.

en güzel ev içi dekorasyon örnekleri

Aslında kış ayları her ne kadar soğuk olsa da sevilmese de gene de kendine has romantik bir havası vardır. Bu nedenle romantik ev dekorasyonu örneklerine baktığımızda genelde karşımıza romantik dekorasyonlar çıkar. Gelelim kış temalı en güzel dekorasyon örneklerine.

en güzel kış dekorasyonu örnekleri

Kışın hava çabuk kararır. Bu nedenle ev dekorasyonumuzda küçük gece lambaları ya da ışıklı aksesuarlara fazladan yer vermeliyiz. Çabuk kararan bu havaları bir fırsata dönüştürüp ortamı bir anda romantik bir havaya sokmak aslında bizim elimizde. Kışın özellikle aksesuar anlamında ahşap çok popülerdir. Bu nedenle eğer bir aksesuar alacaksak tercihimizi ahşaplardan yana yaparsak çok daha doğru bir tercih yapmış oluruz.

en güzel kış mumlukları

Kozalaklarla süslenmiş güzel süs tabakları da çok yakışır kış dekorasyonlarına. Bunu kendiniz de yapabilirsiniz. Dışarıdan kozalak toplayabilir ve bu kozalakları istediğiniz renklere boyayarak ortaya harika dekoratif parçalar çıkarabilirsiniz.

harika kış dekorasyonu örnekleri

kış temalı ev dekorasyonu örnekleri

Koltuklarınıza yumuşacık polar battaniyeler ya da örtüler atın. Bu hem sıcak bir hava yaratacak hem de evinizde harika bir kış havası yaratacaktır. Camlarınıza beyaz ve karı anımsatan şık aksesuarlardan alabilir ve bunları asabilirsiniz. Evinize ayrı bir hava katacaktır bu tarz aksesuarlar. Kışı daha sevilebilir ve katlanılabilir hale getirebilmek için evinizde böyle küçük dokunuşlar yapabilirsiniz. Kış aksesuarları satın alabilir kış geldiğinde bunları kullanıp baharla beraber kaldırabilirsiniz. Bir çok dekorasyon mağazasında kış için duvar süsleri, mumluklar, masa süsleri ve bunun gibi pek çok kışa özel aksesuarlar vardır. Şu bir gerçektir aslında, kış aksesuarları çok keyiflidir. Işıklıdır, beyazdır, bize karı hatırlatır, evimize güzel bir hava katar.

kış için aksesuar örnekleri

kış temalı en güzel dekorasyon örnekleri

Özellikle yurt dışında aralık ayının gelmesi ile beraber insanlar evlerini kış için özel bir şekilde süslemeye başlarlar. Bunun nedeni depresyonu beraberinde getiren ve güneş ışığından en az faydalanılan kış aylarından mümkün olduğunca en az hasarla kurtulabilmek. Hatta kış aylarından keyif almaya bakmak. Bu nedenle bunu kesinlikle siz de uygulayın deriz. Örnekleri biz burada paylaşıyoruz evinizde uygulamak ise size kalmış.

kış temalı duvar kağıdı