Oturma Odası Modelleri

Posted on by

Evlerimizde en çok kullandığımız oda oturma odasıdır. Oturma odası sık kullanılması nedeni ile şık ve kesinlikle rahat dekore edilmelidir. Oturma odası modelleri araştırması yaparken tarzınızı belirleyip ona göre bir arayışa geçmenizi öneririz. Son günlerin trend oturma odaları arasında renklerin cesurca kullanıldığı dekorasyon modellerini görüyoruz.

Oturma Odası Modelleri

Oturma odalarında kullanılan oturma grupları ise odanın adeta tarzını belirliyor. Modern tarzdan hoşlanıyorsanız açık renkler tercih edebilirsiniz. Beyaz, mavi, yeşil, kırmızı ya da bir kaç rengin beraber kullanıldığı dekorasyonlar. Bunun yanında bu sezon dekorasyon modasında morun da çok trend olduğunu söylemek isteriz.

Dekorasyonun diğer bir bütünlüğünü sağlayan parça ise aydınlatmalardır. Elbette her zaman söylediğimiz gibi odanın bütün bir havasına uygun olan aydınlatmalar kullanılmalıdır. Oturma odaları çok sık kullanacağınız bir oda olduğu için sadece görsellik ön planda olmamalıdır. Rahatlık da bu odada son derece önemlidir. Bunun yanında oda rahatlıtıcı ve dinlendirici bir etkiye sahip olursa bu çok daha doğru olacaktır. Yapacağınız dekorasyon, renk uyumu ve her türlü aksesuar size kendinizi bu odada mutlu ve huzurlu hissettirecek nitelikte olmalıdır.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.