Türkiye’nin En Büyük Yapı Fuarı İçin Hazır mısınız?

Posted on by

İstanbul’da son derece kapsamlı ve oldukça zengin bir yapı fuarının gerçekleşmesine sadece bir kaç gün kaldı. Fuar 23- 27 mayıs 2017 tarihleri arasında Büyükçekmece Tüyap fuar salonunda gerçekleşecek. Fuarda sektörle alakalı binden fazla katılımcı olacak ve bu katılımcıların en yeni, en son teknolojik ürünleri buradan ilgililerine ve meraklılarına sunulacak.

Türkiye'nin En Büyük Yapı Fuarı İçin Hazır mısınız

Yapı, inşaat malzemeleri ve teknoloji alanında aklınıza gelebilecek her ürün dalının en kapsamlı, en yeni ve en teknolojik ürünlerini yakından inceleme ve bilgi alma şansı yakalıyorsunuz. Sayısız ürün grupları içinde yer alan mantolama sistemi de fuarın öne çıkan ürün grupları arasında geliyor. mantolamanın ne denli önemli olduğunu ve mantolamadaki malzemelerin de ne denli etkin olduğunu bu sektördekiler çok iyi bilirler. Bu nedenle mantolamadaki en yeni değişiklikleri de görme ve inceleme şansı yakalıyorsunuz. Özellikle bu sektördeki bireylerin, fuarda yer alan mantolama bölümünün ilgilerini çok çekeceğinden kesinlikle eminiz. Çünkü fuarda yer alan tüm ürün gruplarında olduğu gibi mantolama ile ilgili en yeni teknolojileri ve en profesyonel yaklaşımları görme şansı yakalıyorsunuz. Bu nedenle özellikle bu konu ile ilgili bireylerin bu fuarı kesinlikle kaçırmaması gerektiği kanaatindeyim.

Türkiye'nin En Büyük Yapı Fuarı

Fuarda binlerce yapı malzemesi üreticisi ile bir araya gelip profesyonel anlamda sağlam iş bağlantıları kurma şansı da yakalıyorsunuz. Bu sektörün içinde olanlar için özellikle kendi sektörleri ile ilgili üreticilerle tanışma, iş anlaşması yapma ve son teknoloji ürünleri inceleme açısından kesinlikle kaçırılmayacak bir fırsat diyebiliriz.

Gerçekleşecek yapı fuarı hakkında kısaca genel bilgi vermek gerekirse. 1978 yılından beri gerçekleşen yapı fuarı, yapı sektörünün bütün ürün gruplarını bir araya getiren en büyük ve en önemli fuarı olma özelliğine sahip. Profesyonellerin oluşturduğu bir katılım grubuna sahip olduğu için her yıl gerçekleşen fuar sonrası büyük iş ilişkilerine vesile olarak büyüme hızını arttırmakta. Hem katılımcıların hem de ziyaretçilerin kesinlikle çok kazançlı çıktığı oldukça verimli bir fuar olma özelliğine sahip olması da fuarı bugünkü başarısına kavuşturan etkenlerden biri.

yapı fuarı istanbul

Fuar, ziyaretçilerinin daha verimli ve daha kolay bir gezinti gerçekleştirebilmesi için ana ürün grupları ve kategorilere göre salonlara ayrılmış bir düzen gerçekleştirmiş. Böylece gezmek istediğiniz ürün grubunu son derece kolay bir şekilde buluyor ve o ürün grubu ile ilgili diğer sektörlere de aynı şekilde kolayca ulaşabiliyorsunuz.

40. sı düzenlenecek olan yapı fuarında, yapı malzemeleri ile ilgili bir çok ürün grubuna kolayca ve tek bir yerde ulaşmanın kolaylığını yaşayacaksınız. Son derece profesyonel katılımcıların olduğu fuar kesinlikle kendisini ziyarete gelen herkesi memnun edecektir.