Yatak Odası Takımları

Posted on by

Ev dekorasyonunda yatak odası dekorasyonu son derece önemlidir. Bu nedenle yatak odası takımları seçiminde özenli olmanızda fayda var. İşte bu nedenle tüm dünya dekorasyon markalarının da belirlediği dekorasyon trendlerini burada sizlerle paylaşacağız. Öncelikle bazı önemli markalar vardır hepimiz biliriz bu markaları. İşte bu tarz bilindik markaların tasarımları da son derece trend ve şık modellerden oluşur.

Yatak Odası Takımları

En çok tercih edilen ya da beğenilen yatak odası takımı modelleri doğtaş, kelebek, istikbal, tepe home markalarına ait oluyor. Evine özen gösterenler bu markalara daha fazla önem veriyor ve bu markaların tasarımlarını daha fazla tercih ediyorlar. Bu nedenle de markaların tasarımları her geçen gün daha bir çeşitleniyor ve renkleniyor.

Ahşap gene her zaman olduğu bu sezonun yatak odası takımları modellerinde de popüler. Hatta ahşap bu sezon oldukça çeşitlendi diyebiliriz. Bilirsiniz ahşap bulunduğu ortama sıcacık bir hava katar. En çok tercih edilmesinin nedeni de aslında budur. Yarattığı bu sıcak hava özellikle yatak odası gibi dinlenme odaları için çok uygundur.

yatak odası takımı modelleri

Ahşap mobilyalar eskitme bir tarz yaratmaya da faydalı olur. Her ahşap mobilya bunu sağlayamaz ancak bazı yatak odası takımları ile yatak odanızda eskitme bir hava rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Gotik tarzı da bu sene çok popüler yatak odası dekorasyonunda. Ahşap ağırlıklı bir yatak odası takımı ile yatağınızın üzerine asacağınız siyah dantel cibindirik tarzda bir tül yaratmak istediğiniz gotik tarzına harika uyacaktır. Bunun yanında beraberinde kullanacağınız aksesuarlar da kesinlikle önemli bunu da atlamayın.

Gelelim modern tarz mobilya takımlarını tercih edenlere. Modern tarzı seviyorsanız bu sezon modern dekorasyon çeşitlerinin gene çok trend olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle dekorasyonda beyaz ve kremler çok trend. Yatak odası dekorasyonunda ise tercih edeceğiniz yatak odası takımınızın beyaz ve füme ya da beyaz ve kırmızı karışımı renklerden oluşan çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

yatak odası takımı

Sadelikten yanaysanız tek renk ise çok asil duracaktır. Bembeyaz bir yatak odası takımı hem o odaya ferah bir hava verecektir hem de son derece geniş görünmesini sağlayacaktır. Ancak beyazın zaman zaman soğuk bir havası olabilir. İşte bu soğuk havayı yok etmek istiyorsanız beyaz ağırlıklı odanızda renkli aksesuarlar kullanmalısınız. Renkli bir kilim ya da halı, renkli küçük objeler odaya ayrı bir hava katacak ve beyaz ağırlıklı olan yatak odanıza eşsiz bir renk katacaktır. Galerimizde ünlü mobilya markalarının öne çıkan ve en çok beğenilen yatak odası takımları yer alıyor inceleyebilirsiniz.