Ala Dergisi Hakkında

Posted on by

Dergi geçmişten günümüze birçok alanda çıkarılmış baskılardır. Ekonomi, spor, kadın, erkek, giyim, araba vb. gibi birçok konuda dergiler bulunmaktadır. Bayanların ise en çok ilgisini ve dikkatini çeken dergiler giyim ve moda dergileridir. Titizlik ile hazırlanan bu dergilerden modayı takip edebilmektedir. Tesettürlü bayanların takip edebileceği bir dergi var mıdır? Diye soracak olursanız buna vereceğimiz yanıt hiç kuşkusuz eve vardır olacaktır. Bu derginin adı Ala tesettür Dergisi dir. Ala dergisi tesettürlü hanımlara bir yol gösterici nitelikte olan bir dergidir. O senenin, o yazın ve kışın modasını bire bir takip etme imkanını tesettürlü bayanlara tanımaktadır.

tesettür giyim kombinleri

Ala tesettür dergi içerisinde farklı kombinleri barındıran, hangi tarz bayanın nasıl giyinmesi gerektiğini, uzun bayanların daha çok tercih etmesi gereken kıyafetler ile kısa bir bayanın tercih etmesi gereken kıyafetler arasındaki farkı ve daha birçok bilgiyi bulabileceğiniz özenle hazırlanmış bir dergidir. Dergiyi birden çok farklı alanda uzman kişiler hazırladığı için tamamen net ve doğru bilgiye ulaşabilmektesiniz.

tesettür dergisi

Önemli isimleri de konuk eden ala tesettür abiye bu konudaki uzmanlığı ile diğer dergilerin bir adım önünde bulunmaktadır. Üstelik özel zamanlarda özel konuların seçilmesi, o zamana uygun konukların bulundurulması dergi okurları açısından artı bir durumdur. Örneğin; normal zamanlarda çıkarılan bir dergi ile Ramazan ayında çıkarılan bir dergi farklı olmaktadır. Konsept biraz daha değişmekte Ramazan ayına özel kombinler seçilmektedir. Yeni gelişmeler ve Tozlu alışveriş sitesi içinde, konu hakkında detaylı bilgi almak üzere ve diğer markaları incelemek için buyurun gelin.

Kaynak: http://icerigir.com/ala-tesettur/