Modern Salon Dekorasyon Fikirleri

Posted on by

Salon dekorasyonu oldukça önemlidir. Özellikle son günlerde modern salon dekorasyon fikirleri ayrı bir önemlidir. Çünkü özellikle salon mobilyalarında ve salon dekorasyonunda en çok modern tarz seviliyor ve benimseniyor. Modern dekorasyon ise bir kaç sezondur çok trend olan bir tarz. Ancak modern dekorasyon daha çok uzun sezonlar trend olmaya devam edecek.

Modern Salon Dekorasyon Fikirleri

Salonlar sadece misafir geldiğinde açılan ve kullanılan odalarken artık günümüzde normal zamanlarda da kullanılan bir oda olmaya başladı. Bu nedenle de dekorasyonu ayrı bir önem kazandı. Modern salon dekorasyonları ise son günlerde hem rahatlığı hemde trend oluşu nedeni ile en çok tercih edilen dekorasyon türlerinden biri oluyor.

Öncelikle modern salon dekorasyonu örnekleri arıyorsanız galerimizi gezebilirsiniz. Ancak öncelikle bu konudaki yorumlarımızı okumanızı öneririz. Öncelikle modern salon dekorasyonlarında altın kural klasik tarzda çok kullanılan vitrin ve konsollara bu dekorasytonda asla yer yokur. Bunun yerine şık ve modern abajurlar, ya da ayaklı lambalar kullanmalısınız. Vitrin kullanmakta ısrarcıysanız da vitrin yerine daha moderni olan büfeleri tercih edebilirsiniz.

Koltuk seçiminizde ise asla oymalı ya da pullu, işlemeli modeller tercih etmemelisiniz. Mümkünse şık bir köşe koltuk ya da deri koltuk takımı ya da renkli koltuk takımı modern tarzda dekorasyon için çok daha uygundur. Pastel tonlar özellikle modern salon dekorasyonu için en doğru renk seçimidir.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.