Bebek Odası Halı Modelleri

Posted on by

Antibakteriyel bebek halıları

Yeni çocuk sahibi olma heyecanı içinde olanlar için en eğlenceli kısmı bebek için yapılan alışverişlerdir. Özellikle de bebek odası dekorasyonudur. İşte burada bebek odası halı modelleri ayrı bir önem taşır. Ancak her beğenilen halı alınmaz bebek odası için. Çünkü bebekler bağışıklık sistemleri yetişkinlere oranla daha düşük doğarlar ve bu nedenle dışarıdan gelen her türlü tehlikeye karşı savunmasız olurlar. İşte tam bu noktada özellikle bebek odaları için daha titiz ve daha özenli davranmanız gerekir. Bunun için ise antibakteriyel halı modelleri özellikle çocuğunuzun sağlığı açısından daha iyi bir tercih olacaktır.

Bebek Odası Halı Modelleri

Bebek odası halı modelleri ve fiyatları

Elbette yeni bir bebek dünyaya gelmesi demek maddi anlamda da aileye bir miktar belli bir yük geleceği anlamına da gelir. Çünkü alınan her eşya ve her obje onun daha sağlıklı kalabilmesi için en iyi olanı alınmaya çalışılır. Burada pek çok markanın koleksiyonlarına bakmanızı öneririm. Tanıdık ve bilindik halı markalarında sorun yaşama ihtimaliniz her zaman daha azdır. Bilindik markaların antibakteriyel halı modelleri boyut, desen kriterlerine göre belli fiyat aralıklarına sahiptirler. Genelde 140 tl’den başlayan fiyatlarla satılan antibakteriyel bebek halıları değişken bir fiyat aralığına sahiptirler. Bu rakam 300 tl’ye kadar uzanabilir.

renkli bebek odası halı modeli

Genelde disney gibi patentli bebek odası halı modelleri ve fiyatları ise bir miktar daha pahalı olabilir. Burada dikkat edeceğiniz diğer önemli husus ise halının asla kaymayacak taban olduğundan emin olmalısınız ve kesinlikle yumuşak bir halı olduğundan emin olmalısınız. Tüy veren ya da tüyleri çıkan halı modellerinden ise özellikle bebek ve çocuk odası dekorasyonlarında uzak durmalısınız.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.