Çocuk Yatakları Modelleri

Posted on by

Çocuk odalarında çocuk yatak modelleri başrolü çeker. Özellikle çocuk yatakları görselliğinden çok fonksiyonel olmalıdır. Ama görselliği de elbette son derece önemlidir. Eğer düşme riski varsa kenarlarında hafif kısa parmaklıklar olabilir. Odada yeterli alanınız varsa geniş bir yatak son derece şık ve estetik duracaktır.

Çocuk Yatakları Modelleri

Çocuk odalarında çocuk yatakları odanın genelde ortasına koyulur ya da duvara yapıştırılır. Ortasına koyulan yatağın her iki baş ucuna komodin ve üzerine de abajur koyulabilir. Duvara sabitlenen de ise tek tarafına komodin koyulabilir. Bazı yatakların alt kısımları çekmeceli olarak tasarlanmış. Bu tarz yataklar son derece kullanışlı oluyor. Özellikle çocuk odası için çekmeceli yatak modellerinden tercih ederseniz çok daha yerinde bir karar vermiş olursunuz.

Çocuklar için tasarlanan yatak modelleri arasında genelde onların dünyalarına uygun ve farklı modeller çok tercih ediliyor. Bazı çocuklar sade modelleri tercih ederken bazı çocuklar tam anlamı ile gösterişli modelleri tercih ediyorlar. Araba şeklinde yatak modelleri, şato şeklinde yatak modelleri, gemi şeklinde yatak modelleri hatta uçak şeklinde yatak modelleri bile oldukça yaygın ve popüler. En güzel çocuk yatak modelleri için galerimize bir göz atmanızı öneririz.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.