Dekoratif Ayna Modelleri

Posted on by

Son günlerde ev dekorasyonlarında dekoratif ayna modelleri çok popüler oldu. Yaşam alanlarınızı eğer daha ferah ve daha geniş bir ortama dönüştürmek istiyorsanız evinizde kesinlikle ayna kullanma yoluna gitmelisiniz. Aynalar özellikle bulundukları ortama çok daha ferah bir hava kattığı için özellikle dar alanlarda ve koyu renk mobilya ağırlıklı odalarda ya da evinin daha ferah ve geniş görünmesini sağlamak isteyenlere öneriliyor.

Dekoratif Ayna Modelleri

Model olarak ise son günlerde alternatif oldukça çoğaldı. Yuvarlak modellerden tutun da kare şeklinde olanlara kadar ve aynı zamanda değişik renk ve desenlerde bir çok alternatif yer alıyor artık. Modern bir dekorasyonunuz varsa modern bir ayna harika bir tamamlayıcı olacaktır. Klasik bir ev dekorasyonunuz varsa da klasik bir ayna ya da gotik tarzda bir ayna harika bir tamamlayıcı olacaktır. Dekoratif aynalar bir anda bulundukları ortamı bir tablo gibi bambaşka bir ortama sokarlar.

Dekoratif aynalar

Eğer küçük bir konsolunuz varsa konsolunuzun tam üzerine koyacağınız dekoratif bir ayna inanılmaz şık ve ferah bir hava yaratacaktır. Klasik kesim aynalardan genelde uzak durmanız önerilir. Farklı ve değişik kesim dekoratif ayna modelleri çok daha şık ve estetik bir görüntü yaratacaktır.Barok tarzı ve gotik aynalar bu sezon oldukça popüler. Bu arada sadece salon gibi odalarda değil koridorlarda da dekoratif aynalar oldukça şık ve güzel bir hava yaratacaktır.

küçük dekoratif ayna modeli

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.