Duvar Kağıdı İle Yapılan Dekorasyon Örnekleri

Posted on by

Son günlerde özellikle ev dekorasyonlarında duvar kağıdı ile yapılan dekorasyon örnekleri çok popüler. Duvar kağıtları hem son derece sıcak bir hava yaratıyor, hem oldukça şık bir hava katıyor, hem de kesinlikle trend bir dekorasyon sağlamanızı sağlıyor. Bu nedenle dekorasyon dünyasında duvar kağıtları her geçen gün popilitesini arttırarak ilerliyor. Biz de özellikle ev dekorasyonunda doğru yerlerde ve doğru şekillerde kullanıldığında duvar kağıtlarının çok hoş bir hava yarattığını düşünüyoruz. Gelelim tasarımcıların duvar kağıtlarını yaşam alanlarımızda kullanabilmemiz için bize sundukları önerilere.

duvar-kagidi-ile-yapilan-dekorasyon-ornekleri

Dolaplarınızın içini duvar kağıdı ile kaplayın

Kapakları cam olan dolaplarınızın içi genelde gözükür ve bu nedenle içi görünen o dolabınızı bir anda harika bir dekorasyon eşyasına çevirebilirsiniz. Özellikle salonlarınızda kullandığınız cam büfelerde bu tarz bir uygulama son derece şık bir hava yaratabilir. Dolabınızın sırt kısmına zevkinize ve evinizin dekorasyon bütünlüğüne uygun bir duvar kağıdı uygularsanız harika bir tasarım yapmış olursunuz. Hem de son derece küçük bir dokunuşla.

dolap-ici-duvar-kagidi-kaplamasi

Duvar kağıdından panolar

Genelde bazı duvar kağıtlarını çok beğenir ama tüm duvarımızda uygulamaktan çekiniriz. Özellikle koyu renk duvar kağıtları için geçerlidir bu durum. Bu tarz duvar kağıtlarını evinizin duvarında sadece bir bölgede bir panoda kullanarak değerlendirebilirsiniz. Emin olun evinizin tüm havası bir anda değişecektir. Bu tarz panolar en trend duvar kağıtları modelleri arasında yer alıyor.

en-trend-duvar-kagitlari-modelleri

Dolap kapaklarınızı duvar kağıdı ile kaplayın

Dolap kapaklarımız özellikle zaman geçtikçe eskir ya da biz o dolabın son görüntüsünden sıkılmaya başlarız. Size işte bu konuda hem son derece ekonomik hem de kesinlikle çok basit ve harika bir çözüm önerimiz var. Dolaplarınızın üzerini tamamen şık duvar kağıtları ile kaplayabilirsiniz. Özellikle uygulaması kolay olan ve eşya kaplamak için kullanılan uygulaması kolay duvar kağıdı modellerini tercih edebilirsiniz.

mutfak-dolabi-duvar-kagidi-kaplamasi

Çekmecelerin iç kısımlarını duvar kağıdı ile kaplayabilirsiniz

Özellikle açtığınızda görünen kısmı çekmecelerin eskiyince çok göze çarpar. Bu durum en çok da ahşap çekmecelerde can sıkıcı olur. Bu nedenle iç açıcı renklerden oluşan şık ve trend bir duvar kağıdı modeli seçerek çekmecelerinizin o köşelerini kaplayabilirsiniz.

cekmece-ici-duvar-kagidi-kaplamasi

cekmece-duzenleyici-duvar-kagitlari

Banyo ve mutfak dolaplarınızı duvar kağıdı ile kaplayabilirsiniz

Islak mekanlar için tasarlanan duvar kağıtları adeta tek kelime ile mucizevi bir güzellik yaratıyor. Özellikle banyo dolaplarınızı ve mutfak dolaplarınızı şık duvar kağıtları ile kaplayabilirsiniz. Özellikle kadınlar mutfak dolaplarının her zaman şık ve gözüne hitap eder şekilde olmasını isterler. Ancak malum mutfak dolaplarını değiştirmek ciddi bir maliyet ve işçilik ister. Bu nedenle de evinizde ciddi bir değişiklik istiyorsanız ıslak zeminler için tasarlanan duvar kağıtları içinden mutfağınız için en uygun modeli seçip dolaplarınıza yapıştırabilirsiniz. Harika bir değişim için son derece iyi bir seçim.

mutfak-dolaplari-duvar-kagidi-kaplamasi

Çocuk odaları için boyanabilir duvar kağıtları

Biz özellikle bu tarz duvar kağıtlarını çok seviyoruz. Çocukların yaratıcılıklarını sonuna kadar destekleyen bu duvar kağıtları bize göre mucizevi bir etkiye sahip.

en-tarz-duvar-kagidi-modelleri