Kız Çocuk Odaları İçin Avize Modelleri

Posted on by

Kız çocuk odaları için aydınlatma modelleri

Her odada olduğu gibi çocuk odalarında da aydınlatmanın önemi çok büyüktür. Bu nedenle burada en trend ve en farklı kız çocuk odaları için avize modellerini göreceksiniz. Avizeler ve aydınlatmalar o odanın tüm havasını bir anda alıp bambaşka yerlere götürebilir. Özellikle çocuk odasının aydınlatması çok önemlidir.

Kız Çocuk Odaları İçin Avize Modelleri

Çünkü az bir aydınlatma çocuğun odasını yeterince aydınlatamayabilir ve bu çocukda karamsar bir hava yaratabilir. Ya da odanın loş olması yüzünden çocuk hep bi halsiz olabilir ve okul çağındaki çocuk için bu durum ders yaparken ya da kitap okurken bezdirici boyutlara ulaşabilir. Bu nedenle tercih edeceğiniz avize eğer yeteri kadar aydınlatamıyorsa beraberinde duvar aplikleri, ya da masa başı lambaları gibi yardımcı ve dekoratif aydınlatmalar da sağlayabilirsiniz. Bu nedenle kız çocuk odaları için aydınlatma modelleri tasarımlarına göz atabilirsiniz.

çocuk odası için avize ve aydınlatma modelleri en güzel kız çocuk avize modelleri kız çocuk avize modelleri

Çocuk odası için avize ve aydınlatma modelleri

Öncelikle çocuk odası için avize ve aydınlatma modelleri içinde çocuğunuzun odasına uygun ve onun hayal dünyasına uygun modeller seçmelisiniz. Sevdiği karakterlerin resimlerinin olduğu modeller özellikle çocuk odaları için çok popüler.

pembe kız çocuk avize modeli renkli kız çocuk avize modelleri

Elsalı ve hannalı ( karlar ülkesi ) avize modelleri

Özellikle son günlerde sadece kız çocukları değil, aslında erkek çocuklarınıun dahi yakın takibinde bu çizgi film karakterleri. Doğal olarak bu kadar çok sevilen karakterlerin her türlü objesi de yapılıyor. Ev eşyaları ise çok tercih ediliyor. Bunlar içinde elbette aydınlatma modelleri de var. Eğer çocuğunuz bu karakterleri seviyorsa kesinlikle elsalı ya da hannalı ya da sevimli kardan adam figürlü avizeler ya da aydınlatmalar o odaya ayrı bir hava katacaktır.

elsa ve hannalı aydınlatma modelleri elsalı kız çocuk odası

Prensesli çocuk odası avize modelleri

Kız çocukları için prensesler her zaman ilk sırada yer alır. Pembe güzel elbiseleri, sarı saçları ile prsensesler kız çocuklarının rüyalarını süsler hep. Özellikle prenses temalı odalar artık çok moda. Temalı olmasa da sadece avizesini ya da aydınlatmasını prensesli alabilirsiniz çok şık olacaktır.

prensesli çocuk odası aydınlatma modelleri prensesli kız çocuk avize modelleri

Pembe çocuk odası kristal avize modeli

Bazı çocuk odaları vardır, içeriğinde hiç bir çizgi film karakteri yoktur ama oda tam anlamı ile bir kız çocuk odası olduğunu her yerden gösterir. İşte böyle bir oda tasarımı yapmak istiyorsanız tatlı pembe tonlarında ya da mor tonlarında sarkıt avize modellerini tercih edebilirsiniz, ya da kristal tarzı avizeler tercih edebilirsiniz. Bu tarz avizeler özellikle çocuk odalarında çok moda.

prensesli kız çocuk avize modelleri